Şarkıcı Devran Çağlar Maltepe’de öldü

Şarkıcı Devran Çağlar, İstanbul Maltepe’de yaşadığı evde ölü olarak bulundu. Bir dönemin ünlü şarkıcılarından Devran Çağlar’ın kalp kriz geçirerek öldüğü belirtildi. Şarkıcı Devran Çağlar’ın ölümü, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Maltepe’de bir rezidansta yaşayan 56 yaşındaki şarkıcının cansız bedeni, arkadaşları ve yakınları tarafından bulundu. Çağlar’ın yakınları, ünlü şarkıcıdan haber alamayınca gittikleri evinde ölü olarak buldu.

Çağlar’ın çalıştığı iş yeri sahibi ile beraber yaşadığı rezidansa çilingir getiren arkadaşlar kapıyı açtı. Çağlar’ın cansız bedenini gören yakınları şok geçirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, Çağlar’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı.

Devran Çağlar kimdir?

Devran Çağlar, 1 Ocak 1963 yılında Adana’da doğdu. 56 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda eden şarkıcı, 1980’li yıllara damga vurdu. Peki, Devran Çağlar kimdir?

Bir dönem Bülent Ersoy’a rakip olarak görülen şarkıcı Devran Çağlar’ın geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Geçmişte büyük bir üne sahip olan Çağlar 3 sinema filminde de rol aldı. İşte Devran Çağlar hakkında merak edilenler.

Albümleri, Seni Unutamadım, Kırık Hançer, Sahte Sevgililer, Gönlüm Senindir, Gittin, Devran Çağlar 96, Öldürürüm Kendimi, Ayrıldık. Bir Kadın Yüzünden, İtirazım Var ve Acılar İçinde sinema filmlerinde de rol almıştır.