Beykoz Belediyesi WhatsApp şikayet hattı numarası

Beykoz Belediyesi WhatsApp şikayet hattı numarası 0533 813 10 10‘dur. Sayfadaki numaranın üstüne dokunup hızlıca WhatsApp’tan mesaj gönderebilir ve şikayetinizi belediyeye bildirebilirsiniz.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yaşadığınız herhangi bir sorunu Beykoz Belediyesi şikayet hattı üzerinden iletebilirsiniz. Beykoz Belediyesi WhatsApp ihbar hattı ile ilgili daha fazla detay ortaya çıktı. Beykozlu vatandaşlar iletişim için belediyeye istedikleri zaman WhatsApp’tan mesaj gönderebilecek. Sorunlarınızı iletirken fotoğraf ve video çekerek gönderebilirsiniz.

Beykoz Belediyesi WhatsApp ihbar hattı

Beykoz Belediyesi şikayet hattı WhatsApp numarası üzerinden destek hizmeti vermeye başladı. Peki Beykoz Belediyesi’nin WhatsApp numarası nedir? Beykoz Belediyesi’nin WhasApp İhbar Hattı numarası 05338131010‘dır. Numaranın üstüne dokunarak WhatsApp üzerinden hızlıca mesaj gönderebilirsiniz.

Beykoz Belediyesi, ilçe sakinlerinin belediye hizmetlerine yönelik istek, talep ve önerilerini 7/24 karşılamak amacıyla WhatsApp İletişim Hattı kurdu. Beykoz Belediyesi’nin Whatsapp İletişim Hattı’na gelen başvurular Çözüm Merkezi görevlileri tarafından anında işleme alınarak belediyenin ilgili birimine iletilecek. Beykoz Belediyesi’nin WhatsApp uygulaması üzerinden sağladığı şikayet hattı ile ilçe genelinde belediyenin yetki alanındaki sorunların çözümü sağlanmaktadır. Belediyenin yetki alanı dışındaki bir konuyu iletmeniz durumunda size yönlendirme sağlanmaktadır.

Aynı zamanda bir yapay zeka uygulaması ile bazı talepler insan müdahalesi olmadan anında ilgili birime iletilecek ve hızlı bir şekilde talebin sonuçlandırılması için işlem başlayacak. Böylece vakit kaybının önüne geçilmiş olacak. Müdürlüklere ulaşan istek, şikâyet ve önerilerin sonuçları yine Çözüm Merkezi görevlileri tarafından başvuru sahiplerine aynı hat üzerinden ulaştırılacak.