Maltepe Belediyesi WhatsApp şikayet hattı

Maltepe Belediyesi WhatsApp şikayet hattı numarası 0539 563 92 99‘dır. Sayfadaki numaranın üstüne dokunup hızlıca WhatsApp’tan mesaj gönderebilir ve ihbarda bulunabilirsiniz.

İstanbul’un Maltepe ilçesinde yaşayan vatandaşların ilçe belediyesine şikayet ve ihbarda bulunmak için kullanabilecekleri WhatsApp hattı numarası belli oldu. Maltepe Belediyesi ihbar hattı üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları Maltepe Belediyesi’ne ulaştırabilirsiniz.

Maltepe Belediyesi WhatsApp hattı

Anadolu Yakası’nda yer alan Maltepe Belediyesi, vatandaşlardan gelen ihbar ve şikayetleri kayıt altına almak için WhatsApp uygulamasını da kullanıyor. Bu sayede vatandaşlar WhatsApp üzerinden doğrudan mesaj göndererek şikayetlerini hemen iletebilir.

Maltepe Belediyesi iletişim personeli tarafından hızlıca geri dönüş yapılan vatandaşlar şikayetleri, ilgili birimlere ve müdürlüklere aktarılır ve sonucu hakkında geri dönüş sağlanır. Bu anlamda gönderilen tüm ihbarlar değerlendirildikten sonra bir sonuca ulaşılır ve ardından insanlara son durumla ilgili bilgi verilir.

Maltepe Belediyesi’ne WhatsApp üzerinden ihbarda bulunmak

Maltepe Belediyesi’ne WhatsApp üzerinden göndermek istediğiniz fotoğraf ve videoları, yazının başında yer alan Maltepe Belediyesi’nin WhatsApp numarasına gönderin. Bunları göndermek için uygulamada fotoğraf ve video gönderme seçeneğini kullanmalısınız. Ardından mesajlarınız belediye personeli tarafından hemen işleme alınır. Bu sayede Feyzullah Mahallesi’ndeki belediye binasına gitmenize gerek kalmadan dilekçe yazmadan sorununuzu işleme alabilirsiniz.

Yaptığınız başvuru sonucu yapılacak tüm işlemler hakkında belediye personeli daha sonra sizleri bilgilendirecektir. Gerekli görüldüğü taktirde size telefon çağrısı olarak geri dönüş de yapılır. Eğer isterseniz siz doğrudan 0216 458 99 00 numaralı Maltepe Belediyesi çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.