Adalar Taksi Ücreti Hesaplama 2024

Adalar Taksi Ücreti Hesaplama aracı ile Adalar taksi ücretini güncel taksimetre fiyat tarifesine göre hesaplayabilirsiniz.

Ada taksi güncel fiyatlarına göre Adalar taksi ücreti hesaplama aracını kullanarak gideceğiniz mesafeye göre kaç para taksi ücreti ödemeniz gerekeceğini hızlıca ve kolayca hesaplayabilirsiniz.

Adalar’da ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla Büyükada ve Heybeliada mahallelerinde 4 kişilik elektrikli Ada Taksiler hizmete alındı. Faytonların yerine geçen ada taksi için 2024 yılı güncel tarife belli oldu. Aşağıdaki aracı kullanarak Adalar için taksi ücretini hesaplayın.

Ada taksi hesaplama

Taksi Türü
Mesafe
Hesapla
Sonuç

Ada taksi fiyatları

Ada taksi kullanım ücretleri UKOME toplantısında belirlendi. 13 Ocak 2024’ten itibaren geçerli olan ada taksi ücret tarifesine göre şu şekilde belirlendi:

“Ada kart sahipleri için taksimetre 25,28 TL’den açılacak ve kilometre başı 15,69 TL eklenecek. Bu rakam ada kartı olmayanlar için 75,80 TL açılış, 60,66 TL ise kilometre başı olacak. Açık çevrim kart sahipleri için açılış ücreti 90,96 TL, kilometre başına ücret 72,80 TL olacak.”