Kocaeli Taksi Ücreti Hesaplama 2024

Kocaeli Taksi Ücreti Hesaplama aracı ile Kocaeli taksi ücretini güncel taksimetre fiyat tarifesine göre hesaplayabilirsiniz.

Kocaeli’de taksi ücretini hesaplamak istiyorsanız, 2024 yılı için güncellenmiş taksi tarifesi üzerinden hazırlanan aşağıdaki mesafe bazında ücret hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Kocaeli’de taksiyle seyahat edecek kişilerin, gidecekleri yer için ödeyecekleri ücreti hesaplamaları adına ilk olarak gidilecek mesafeyi kilometre olarak girip, ardından “Hesapla” butonuna basmaları gerekmektedir.

Kocaeli Taksi Hesaplama

Mesafe
Hesapla
Sonuç

Kocaeli Taksi Fiyatları

Kocaeli’de taksi ücretine 1 Mart 2024’te zam geldi. Kocaeli’de geçerli olan 2024 yılı güncel taksimetre açılış ücreti 25 TL, kilometre başına ücret ise 25 TL’dir. İndi bindi ücreti için 80 TL ödenir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UKOME tarafından onaylanan Kocaeli taksi ücretleri açıklandı. Yeni tarifeye göre ödenecek miktar, taksimetrede görünen miktar kadar olacak. Yolcu, ilgili güzergahı belirttiyse, geçiş ücretleri yolcu tarafından karşılanacak. Taksimetre, yolcunun araca binmesiyle açılır ve taksimetre açılış ücretine taksinin gideceği mesafeye göre taksimetre tarafından eklenecek ücretine göre müşteriden istenecek ücret belli olur.