D67 Kartal Metro – Dragos Sahil Dolmuş Saatleri, Güzergahı ve Ücret 2024

Kartal Metro - Dragos Sahil dolmuş saatleri, güzergahı ve ücret tarifesi gibi önemli bilgiler bu sayfada yer alır.

D67 Kartal Metro – Dragos Sahil Dolmuş Saatleri, Güzergahı ve Ücret dolmuş hattı 2024 yılı için güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İçindekiler Dizini
  1. Güzergah
  2. Ücret Tarifesi

Kartal Metro – Dragos Sahil dolmuş hattı hakkında önemli bilgiler burada yer almaktadır. Kartal Metro – Dragos Sahil dolmuşları ile birçok önemli noktaya kısa sürede erişebilirsiniz. Bu dolmuş hattının kullandığı güzergah, geçtiği caddeler ve sokaklar ile dolmuş saatleri ve ücret tarifesi burada yer almaktadır.

İstanbul’daki dolmuşların genel çalışma saatleri 06:00-22:30’dur. Ancak belirtilen başlangıç ve bitiş saatlerine yakın saatlerde, kesin olarak dolmuş bulunabileceği anlamına gelmemektedir.

Kartal Metro – Dragos Sahil dolmuş güzergahı

Güzergahı gidiş yoluna göre sıralanarak aşağıda yer almaktadır. Gidişte yer alıp dönüşte yer almayan veya dönüşte yer alıp gidişte yer almayan cadde ve sokaklar ayrıca belirtilmiştir.

Bu hat ile Kartal Metro’dan Dragos Sahil ve eski Şehir Üniversitesi yerleşkesi tarafına gidebilirsiniz.

D67 Kartal Metro – Dragos Sahil Dolmuş Hattı Ücret Tarifesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından alınan UKOME Kararı çerçevesinde belirlenen ücret tarifesine göre, hattın binilen yer ve inilen yere göre fiyatları şu şekildedir:

Kartal Metro – Dragos Sahil ücreti 8 TL’dir.