Kartal’a en yakın Havaist durağı

Havaist otobüsleri, İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım amaçlı kullanılan özel bir ulaşım ağının parçasıdır. Havaist’in İstanbul’un çeşitli noktalarında yolcu alma ve bırakma amaçlı kullandığı durakları vardır. Peki Kartal’a en yakın Havaist durağı nerededir? Burada Kartal’dan Havaist ile ulaşım sağlamanın en doğru yolunu öğrenebilirsiniz.

Havaist’in Kartal’a en yakın güzergaha sahip hattı “HVİST-13 Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Havalimanı” hattıdır. Bu hatta çalışan otobüsler, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkar. Bu hattın tek durağı vardır, o da Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. Hattın ortalama varış süresi 120 dakikadır.

00:30, 02:00, saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan otobüsler Kadıköy, Acıbadem Metro, Tepeüstü’ne uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket eder. Seferlerde zaman zaman değişiklikler olsa da genel olarak hattın çalışma şekli böyledir.

Kartal’dan bir Havaist otobüsüne binmek istiyorsanız, Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Kartal’a en yakın Havaist durağı olan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gittikten sonra bir Havaist otobüsüne binebilirsiniz.

Ayrıca Yenisahra durağı da Kartal’a yakındır. Yenisahra durağından “HVİST-14 Kadıköy – İstanbul Havalimanı” hattı geçer. Hattın ortalama varış süresi 120 dakikadır.