İDO Kadıköy – Yenikapı – Bursa vapur seferleri 2024

İDO Kadıköy - Yenikapı - Bursa vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Kadıköy – Yenikapı – Bursa vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Kadıköy – Yenikapı – Bursa arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Kadıköy’den Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bursa’dan Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Bursa – Kadıköy arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Kadıköy – Bursa vapur seferleri

İDO’nun Kadıköy – Bursa deniz otobüsü seferleri Kadıköy’den başlar, Yenikapı’dan yolcu alır ve Bursa’ya ulaşır.

  • Kadıköy
  • Yenikapı
  • Bursa

Aktif sefer bilgisi bulunamamıştır. Bunun yerine İDO’nun aşağıda ekli olan seferlerine bakabilirsiniz.

İDO Bursa – Kadıköy vapur seferleri

İDO’nun Bursa – Yenikapı – Kadıköy deniz otobüsü seferleri Bursa’dan başlar, Kadıköy’e ulaşır.

  • Bursa
  • Yenikapı
  • Kadıköy

Aktif sefer bilgisi bulunamamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.