İDO Yenikapı – Bursa vapur seferleri 2024

İDO Yenikapı – Bursa vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Yenikapı – Bursa arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Yenikapı’dan Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bursa’dan Yenikapı’ya seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Bursa – Yenikapı arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Yenikapı – Bursa vapur seferleri

İDO’nun Yenikapı – Bursa deniz otobüsü seferleri, Kadıköy’den kalkan deniz otobüsleri ile yapılır. Kadıköy’den Bursa’ya Yenikapı aktarmalı olarak giden İDO hatları hakkında bilgi almak için aşağıda ilişkili olan hatlara bakabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.