Turyol Beşiktaş – Kadıköy (Metro) vapur seferleri 2024

Turyol Beşiktaş – Kadıköy (Metro) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Beşiktaş’tan kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy’e (Metro) ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy’e (Metro) doğrudan Beşiktaş’tan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş’tan kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Beşiktaş ile Kadıköy (Metro) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Beşiktaş’tan hareket eden vapur, Kadıköy’e (Metro) gidiyor.

Karaköy – Kadıköy (Metro) vapur seferleri

  • Beşiktaş
  • Kadıköy

İstanbul Beşiktaş’tan kalkarak Kadıköy’e (Metro) giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Beşiktaş ile Kadıköy (Metro) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Beşiktaş ile Kadıköy (Metro) arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir.

Sefer tarifesi bulunamamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.