Turyol Eminönü – Kadıköy (Metro) vapur seferleri 2024

Turyol Eminönü – Kadıköy (Metro) vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Eminönü’nden kalkan Turyol’a ait vapurlarla Kadıköy’e (Metro) ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kadıköy’e (Metro) doğrudan Eminönü’nden kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eminönü’nden kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Eminönü ile Kadıköy (Metro) arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Eminönü’nden hareket eden vapur, Kadıköy’e (Metro) gidiyor.

Eminönü – Heybeliada vapur seferleri

  • Eminönü
  • Kadıköy (Metro)

İstanbul Eminönü’nden kalkarak Kadıköy’e (Metro) giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Eminönü ile Kadıköy (Metro) arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Eminönü ile Kadıköy (Metro) arası vapur bileti olarak İstanbulkart bilet fiyatları geçerlidir ve kurumsal bilet 30 TL’dir.

turyol eminonu kadikoy metro

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.