Amazon Tuzla depo nerede, nasıl gidilir?

Amazon Tuzla depo hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Amazon’un Tuzla deposu hizmet vermeye başladı. Türkiye’deki yatırımlarına hız veren Amazon, Türkiye’deki en büyük lojistik üssünü İstanbul Tuzla’da açtı.

E-ticaret devi Amazon’un 100 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirdiği Amazon Türkiye Lojistik Üssü devreye alındı. Amazon’un Türkiye’deki ilk lojistik merkezi İstanbul Tuzla’da açıldı.

Amazon Türkiye Tuzla depo adres

Amazon Türkiye lojistik merkezi İstanbul Tuzla’da yer alıyor. 2018 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan Amazon’un ilk lojistik üsttü, Eylül 2022’de Tuzla’da açıldı.

  • Adres: Orta Mahalle, Üniversite Caddesi, 34030 Tuzla/İstanbul
  • Google Haritalar: Harita bağlantısı ile yol tarifi alın
  • Telefon numarası: (0850) 390 21 53

Amazon Türkiye lojistik üssü iş başvurusu

Amazon, yeni lojistik merkezine mühendislik, insan kaynakları, muhasebe, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi işlem (IT), ürünlerin kabulü ve depolanması ile müşterilerin siparişlerinin seçilip paketlenmesinden sorumlu depo operatörleri için eleman alım sürecini başlattı.

Amazon’un Tuzla’daki lojistik üssünde binden fazla çalışanın istihdam edilmesi planlanıyor. Amazon’un işe alım sürecinde adayların değişen tecrübe ve eğitim geçmişlerine baktığı öğrenildi. Amazon iş başvuru adresi: Amazon İş Başvurusu

Amazon çalışanlarına Amazon’da geçerli çalışan indirimleri, sağlık, hayat ve kaza sigortası, genişletilmiş ebeveynlik izni ve daha fazlasının dahil olduğu kapsamlı yan haklar sağlıyor. Ayrıca Amazon’da yüksek maaşlar ile modern, güvenli ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sunuluyor.