Ataşehir Meyve Sebze Hali nerede, nasıl gidilir?

Ataşehir Meyve Sebze Hali hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

1970 yılından beri Anadolu Yakasında hizmet veren Ataşehir Meyve Sebze Hali, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı olarak faaliyet göstermeye devam ediyor.

Çayır Caddesi’ndeki Ataşehir Hali durağında inerek gidebilirsiniz. D-100 yan yolda Yüzbeşevler durağında inerek gidebilirsiniz. Kayışdağı Caddesi’ndeki Hal durağında inebilirsiniz.

Ataşehir Meyve Sebze Hali’ne ulaşım

Adres: İçerenköy Mahallesi, Çayır Caddesi, No:13, 34752 Ataşehir / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 574 04 89.

1. Metro ile gitmek için Tavşantepe yönüne giden metroya binin. Metrodan Kozyatağı durağında inin.

2. Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Bostancı durağında trenden inin. Ataşehir’e çıkan bir araca binin. Daha uygununu bulamazsanız, 10 Elmalı İETT otobüsüne binin. Selçuklar Cami’nde inip ya yürüyün ya da 14A İETT otobüsüne aktarma yapıp 3 dakika sonra Ataşehir Hal durağında inin.

3. Otobüsle gitmek için D-100 Karayolu’ndaki “Kozyatağı Metro” otobüs durağından geçen otobüslerle gidebilirsiniz. Çayır Caddesi’ndeki “Ataşehir Hal” otobüs durağından geçen otobüslerle gidebilirsiniz.