İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Kampüsü nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Kampüsü hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Eskiden Süleyman Şah Üniversitesi tarafından kullanılan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Kampüsü’nde Mimarlık ve Sağlık Bilimleri öğrencilerine eğitim veriliyor.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Kampüsü’ne nasıl gidilir?

Adres: Atalar, Şht. Hakan Kurban Cd. No:44, 34862 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 280 33 33.

Şht. Hakan Kurban Caddesi’ndeki İETT Durağı Şht. Hakan Kurban otobüs durağı ile ulaşılır. Duraktan KM30 İETT otobüsü geçer.

Marmaray Atalar istasyonuna 500 metre uzaklıktadır.

Esenkent metro istasyonunda indikten sonra KM34 İETT otobüsü ile aktarma yapılabilir. Otobüsten Cevizli Anadolu İmam Hatip Lisesi durağında inip 300 metre yürümek gerekir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Cevizli Kampüsü’ne ulaşım

1. Metro ile ulaşım: M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi veya Ünalan duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Esenkent durağında inin. KM30 İETT otobüsü ile aktarma yapın. Şehit Hakan Kurban Caddesi’ndeki “Şehit Hakan Kurban” durağında inin.

2. Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Atalar durağında trenden inin. Sahil tarafındaki çıkıştan çıkın ve Üsküdar Caddesi üzerinde Maltepe yönünde 500 metre yürüyün. Şehit Hakan Kurban Caddesi üzerinde 600 metre D-100 yönünde yürüyün.

3. Otobüs ile ulaşım: Şehit Hakan Kurban Caddesi’ndeki “Şehit Hakan Kurban”, Saraylar Caddesi’ndeki “Cevizli Anadolu İmam Hatip Lisesi”, Üsküdar Caddesi’ndeki “Atalar Mahallesi” ve Tekel Caddesi’ndeki “Tekel Caddesi” duraklarında inerek gidebilirsiniz.