Kartal Şoförler Odası nerede, nasıl gidilir?

Kartal Şoförler Odası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Spor Caddesi’ndeki Çavuşoğlu durağına 50 metre mesafededir. Ayrıca Marmaray Kartal istasyonuna 500 metre mesafededir. Cengiz Topel Caddesi’ndeki Cengiz Topel durağına 200 metre mesafededir (KM33 İETT otobüsü geçer).

Kartal Şoförler Odası hakkında bilgiler

Şoför esnafının bir araya geldiği ve işbirliği içinde hareket ettikleri bir esnaf odasıdır. Kartal Şoförler Ve Otomobılciler Esnaf Odası’na ulaşım için buradaki yol tarifini kullanabilirsiniz.

Şoför esnafının plaka değişimi gibi çeşitli konularda danışma alabileceği bir kurumdur. Ticari taksiler, hatlı minibüsler, servis araçları, nakliyeciler bu odada bir araya gelmiştir.

Kartal Şoförler Odası’na ulaşım

1. Kartal Şoförler Odası’na metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Kartal durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, Kartal köprüsü Kartal yönü çıkışından çıkın. Kartal yönüne giden minibüs veya İETT otobüslerinden birine binin. Çavuşoğlu İETT durağında inin.

2. Kartal Şoförler Odası’na Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Kartal durağında inin. Kuzey yönlü (deniz tarafının tersi) çıkışından çıkın. Trenden indikten sonra, Egemenlik Bulvarı’ndan karşıya geçin, Spor Caddesi’ne girin ve yukarı doğru yürüyün. 10 dakikada varabilirsiniz veya minibüse binebilirsiniz.

3. Kartal Şoförler Odası’na otobüsle ile gitmek için Spor Caddesi üzerinde “Çavuşoğlu” durağında inerek gidilir.

4. Kartal yönüne giden minibüslerle gidebilirsiniz.