Ovacık Doğal Kartal satış ofisi nerede, nasıl gidilir?

Ovacık Doğal Kartal satış ofisi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Ovacık Doğal satış ofisi, Mehmet Maçoğlu’nun katılımıyla 9 Kasım 2019 Cumartesi günü Kartal’da açıldı. Ovacık Kartal, eski cuma pazarı girişi Kartal Belediye binası yakınlarında.

Ovacık’ın doğal ürünlerinin satılacağı Ovacık Doğal satış ofisi, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun katılımıyla, Yukarı Mahallesi Belediye Caddesi 1-E adresinde 9 Kasım Cumartesi günü açıldı.

Kartal Ovacık Doğal mağazası içinde çeşitli bakliyat ürünleri, süt ve peynir çeşitleri ve Tunceli’ye özgü ürünleri bulabilirsiniz.

ovacik-dogal-kartal-3
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Ovacık Doğal Kartal satış ofisi nerede?

Ovacık Doğal Kartal satış ofisine ulaşmak için Yukarı Mahalle’deki Belediye Caddesi’ne gitmeniz gerekir. Bunun için otobüs, minibüs veya Marmaray’ı kullanabilirsiniz.

ovacik-dogal-kartal-4
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Üsküdar Caddesi’ndeki Üsküdar Caddesi durağında inerek gidebilirsiniz. Duraktan 16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T, KM30, KM34 İETT otobüsleri ve caddeden Kartal – Kadıköy, Pendik – Kadıköy, Kartal – Esenkent, Kartal – Esentepe – Soğanlık minibüsleri geçer.

ovacik-dogal-kartal-1
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Marmaray ile gitmek isterseniz Kartal’da inip Egemenlik Bulvarı ve Üsküdar Caddesi üzerinde Maltepe yönünde 1 km yürümeniz gerekir. Metro ile gitmek isterseniz Kartal’da inip KM34 İETT otobüsü ile ücretsiz aktarma yapıp Üsküdar Caddesi durağında inebilirsiniz.