Pendik Home City AVM nerede, nasıl gidilir?

Pendik Home City AVM hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Pendik’te yer alan Home City AVM, JLL’nin yönetiminde yaklaşık 120 markaya ev sahipliği yapıyor. Home City AVM’de evlenecek ve evini yenileyecek olanlar için ev yaşamına dair tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulma imkanı sunuluyor.

Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında yer alan Home City AVM’den, İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm lokasyonlara ve Kocaeli’ye çok kısa sürede ulaşım sağlanabilir. 2018’de açılan Pendik Home City AVM 50 bin metrekare net alana sahip.

Home City AVM’de yaklaşık 120 marka yer alacak. Çocuk oyun alanı, yeme içme alanları ve kafeleriyle de Home City AVM, alışverişin çok keyifle yapılabileceği bir mekan olarak ortaya çıktı.

Pendik Home City AVM’ye nasıl gidilir?

Adres: Sanayi Mahallesi, E 80 Bağlantı Yolu Bulvarı, No:20 34906 Pendik / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 392 22 22.

Ulaşım için Pendik’ten MR60 İETT otobüsü ve Bostancı, Maltepe, Kartal ve Pendik sahilden E-9 İETT otobüsü kullanılabilir. Ulaşım seçenekleri düşük olan bir bölgede yer alır.

Home City AVM’ye Pendik’ten gitmeyi planlıyorsanız MR60 otobüsü tek bilet bastığı için çift bilet basan E-9’a göre daha ucuzdur. Uzaklığı sebebiyle en ucuz ulaşım aracı İETT’dir. Marmaray ile gidecekseniz Pendik’te inip MR60 ile aktarma yapabilirsiniz.

Pendik Home City AVM’ye ulaşım

1. Pendik içi D100 (E-5) altı ulaşım

  • Pendik Çarşı: Pendik tren istasyonu önünden geçen MR60 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. Otobüsten Kurtköy Bağlantı Yolu durağında inin.
  • Kaynarca: Kaynarca’dan MR60 İETT otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.
  • Yeni Mahalle – Kartal Yunus tarafı: Pendik’e gidin ve tren istasyonu önünden MR60 İETT otobüsüne binin.

2. Pendik içi D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Çamçeşme: Tersane veya Kavakpınar Kavşağı’ndan MR60 İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.
  • Dolayoba – Aydos: 132V İETT otobüsü ile Karadeniz Caddesi durağında inip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.
  • Esenyalı: D-100’den minibüse veya otobüse binin, Tersane Kavşağı’nda inip havalimanı tarafına giden duraktan MR60 İETT otobüsüne binin.
  • Şeyhli – Yayalar: Havalimanının arka tarafına geçmeniz gerekecek Taksi ile giderseniz 40 TL civarı tutar ancak iki kat hızlı gidersiniz. 132P / 133GP / 132E / 132D / 132 / KM18 İETT otobüsü ile Pendik’e doğru gitmek için binin ve Sanayi Sitesi durağında inip Mosntar Köprüsü durağında MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.

3. Pendik E-80 altı ve üstü ulaşım

  • Yenişehir: Harmandere, Kurtköy bölgelerinden ulaşım için 132P İETT otobüsü veya C-88 Pendik minibüsü ile Sanayi Sitesi durağında inin ve Monstar Köprüsü durağından MR60 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.
  • Merkezköy: Ballıca, Emirli, Göçbeyli, Göçbeyli, Kurna ve Kurtdoğmuş gibi köylerden ulaşım için 132D İETT otobüsüne binin ve Sanayi Sitesi durağında inin ve Monstar Köprüsü durağından MR60 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz.

4. Kartal’dan ulaşım: Sahil yolu, Ankara Caddesi veya Üsküdar Caddesi’nden Pendik’e giden bir İETT otobüsü veya minibüse bin veya Marmaray ile Pendik’e gidin. Pendik’ten MR60 İETT otobüsü ile aktarma yapın. Otobüsten Kurtköy Bağlantı Yolu durağında inin. Tek araçla gitmek isterseniz sahilden E-9 havalimanı otobüsüne binebilirsiniz, ancak çift bilet kesilmektedir.

5. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe): Sultanbeyli’den 132V İETT otobüsü ile Pendik’e gidin ve tren istasyonu önünden MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ve Sancaktepe’den 131V İETT otobüsü ile Kartal merkeze gidin ve yukarıda Kartal için Marmaray’dan ulaşım tarifine uyun.

6. Doğu’dan ulaşım (Tuzla, Gebze): Marmaray ile Tersane durağına gidin ve oradan MR60 İETT otobüsü ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

7. Batı’dan ulaşım (Kadıköy, Maltepe, Ataşehir): Metro ile Tavşantepe durağında inin ve MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın veya Marmaray ile Tersane durağına gidin ve oradan MR60 İETT otobüsü ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

8. Kuzey Batı’dan ulaşım (Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir): 500T İETT otobüsüne binin ve Kaynarca durağında inip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.

9. Avrupa Yakası’ndan ulaşım: Marmaray’la Pendik’e gidin ve Pendik’ten MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Kadıköy’e geçerek M4 Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Tavşantepe’ye gidin ve MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın. Metrobüsle Söğütlüçeşme’ye gidin ve oradan Marmaray ile Pendik’e gidip MR60 İETT otobüsüne aktarma yapın.