Kartal Şehit Timur Aktemur Ortaokulu nerede, nasıl gidilir?

Kartal Şehit Timur Aktemur Ortaokulu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Şehit Timur Aktemur Ortaokulu, Kartal’ın Atalar Mahallesi’nde bulunan bir ortaokuldur. Kartal Şehit Timur Aktemur Ortaokulu hakkında bilgi almak ve nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için bu rehberi takip edebilirsiniz.

Kartal Şehit Timur Aktemur Ortaokulu’na ulaşım

Adres: Atalar Mahallesi, Okul Sokak, No: 18, Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 306 10 76.

1. Metro ile ulaşım: M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi veya Ünalan duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Esenkent durağında inin. KM30 İETT otobüsü ile aktarma yapın. Şehit Hakan Kurban Caddesi’ndeki “Şehit Hakan Kurban” durağında inin. Meriç Sokak’tan Okul Sokak’a gidebilirsiniz.

2. Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Atalar durağında trenden inin. Sahil tarafındaki çıkıştan çıkın ve Üsküdar Caddesi üzerinde Maltepe yönünde 500 metre yürüyün. Şehit Hakan Kurban Caddesi üzerinde 600 metre D-100 yönünde yürüyün.

3. Otobüs ile ulaşım: Şehit Hakan Kurban Caddesi’ndeki “Şehit Hakan Kurban”, Saraylar Caddesi’ndeki “Cevizli Anadolu İmam Hatip Lisesi”, Üsküdar Caddesi’ndeki “Atalar Mahallesi” ve Tekel Caddesi’ndeki “Tekel Caddesi” duraklarında inerek gidebilirsiniz.