Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası nerede, nasıl gidilir?

Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

İstanbul Maltepe’deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultanbeyli’de bir ek hizmet binasında klinik olarak hizmet veriyor. Hastane geçtiğimiz yıllarda çatısı çökmesi sonucu tadilata alınan D Blok’taki ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin Sultanbeyli’ye taşındığı öğrenildi. Taşınma işlemi nedeniyle de ameliyatlar bir hafta süreyle durdurulmuştu. Taşınma işlemlerinin tamamlandığı öğrenildi. Peki Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası nerede?

Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası, Sultanbeyli Devlet Hastanesi bünyesinde göğüs cerrahisi kliniği olarak hizmet veriyor. Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası’nın tam adresi, Sultanbeyli Devlet Hastanesi. Süreyyapaşa Göğüs cerrahisi Kliniği 6. Kat Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Caddesi No:60, 34935 Sultanbeyli’dir. Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde 6. katta Süreyya paşa göğüs cerrahisi kliniğini bulabilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası’na nasıl gidilir?

Adres: Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Caddesi No:60, 34935 Sultanbeyli / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 564 24 00.

Paşaköy Caddesi’ndeki Sultanbeyli Devlet Hastanesi durağı ile gidilir. Duraktan 18M, 18YS, 131B, 131SB, 131YS, 132M, 132SB, 132V, 320A, KM72 İETT otobüsleri geçer.

Marmaray ile gitmek isterseniz, Kartal’da inip 132C İETT otobüsü veya Kartal – Sultanbeyli minibüsü ile gidebilirsiniz.

Metro ile gitmek isterseniz, Maltepe ve Kadıköy tarafındaysanız Yenisahra’da inip 18, 18M, 18K, 18D İETT otobüslerine binebilirsiniz. Kartal’a yakınsanız, Kartal’da inip 132C İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.

Süreyyapaşa Hastanesi Sultanbeyli Ek Hizmet Binası’na ulaşım

Hastanede göğüs hastalıkları ile ilgili muayene ve tedavi işlemleri yapılmaktadır. Klinik, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesi altında hizmet vermektedir. Ulaşım için Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne giden bir otobüse binebilirsiniz. Daha detaylı adres tarifi için okumaya devam edin.

İETT otobüsü ile gitmek için Sultanbeyli Devlet Hastanesi durağından geçen bir otobüse binmelisiniz. Pendik’ten geliyorsanız Pendik YHT istasyonu önünden 132V’ye binebilirsiniz. Ümraniye Yenidoğan’dan 131YS, Üsküdar ve Mimarsinan ile Samandıra’dan 320A, Kartal Cevizli’den veya Kartal Metrodan gelenler 132M, Avrupa Yakası’ndan metrobüsle gelenler Uzunçayır Metrobüs durağından 18M’ye binebilir.

1. Kartal’dan ulaşım: Kartal merkezden, Kartal köprüsünden, Kartal metrodan 132C İETT otobüsü veya Kartal – Sultanbeyli minibüsüne binebilirsiniz.

2. Maltepe’den ulaşım: Metro ile Kartal veya Yenisahra’ya gidip, metrodan indikten sonra bu yazının başında tarif edilen otobüslere aktarma yapabilirsiniz.

3. Pendik ve Tuzla’dan ulaşım: Marmaray ile Kartal’a gidip ilk maddede Kartal için verilen ulaşım araçlarına binebilirsiniz.

4. Ümraniye’den ulaşım: Göztepe Köprüsü’nde 18D İETT otobüsüne binebilirsiniz veya metro ile Necip Fazıl durağında inip 131 İETT otobüsü ile aktarma yapabilirsiniz.