Turkcell Kartal Plaza nerede, nasıl gidilir?

Turkcell Kartal Plaza hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Hakimiyet Caddesi’ndeki Hakimiyet Caddesi otobüs durağına 100 metre uzaklıktadır. Duraktan KM34 İETT otobüsü geçer. Caddeden ayrıca Pendik – Topselvi minibüsü geçer.

Konumun bulunduğu sokak olan Dipçik Sokak üzerinden C78 Kartal – Topselvi – Yeşilbağlar minibüsü geçer.

Turkcell Kartal Plaza hakkında bilgiler

Turkcell, Türkiye’deki en önemli telefon operatörlerinden ve teknoloji şirketlerinden biridir. Buradaki adres tarifi ile Turkcell’in Kartal’daki genel müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.

  • Turkcell Kartal Plaza, telekomünikasyon şirketi Turkcell’in Kartal’daki genel merkezidir.
  • Topselvi Mahallesi, Dipçik Sokak, No:30, 34873 Kartal
  • +90 212 313 10 00

Turkcell Kartal Plaza’ya ulaşım

1. Turkcell Kartal Plaza’ya metro ile gitmek için M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Eğer Avrupa Yakası’ndaysanız Anadolu Yakası’na geçmek için metrobüs, vapur, Marmaray hatlarını kullanabilirsiniz. Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz.

Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Kartal durağında inin. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, yola çıkın. Ücretiz aktarma olarak KM34 nolu İETT otobüsüne binin. Otobüsten Hakimiyet Caddesi Caddesi durağında inin.

2. Turkcell Kartal Plaza’ya Marmaray ile gitmek için size en yakın Marmaray durağından trene binin. Trenden Kartal istasyonunda inin. Topselvi minibüsüne binin. Önünden geçer.

3. Turkcell Kartal Plaza’ya otobüsle ile gitmek için Sanayi Caddesindeki “Kartal Poliklinikler” durağında inerek gidilir. Hakimiyet Caddesindeki “Hakimiyet Caddesi” durağında inerek gidilir.

4. Turkcell Kartal Plaza’ya minibüs ile gitmek için C78 Kartal – Topselvi minibüsü, C80 Kartal – Paşaköy minibüsü, C86 Kartal – Sultanbeyli minibüsü, C93 Kartal – Kurfalı minibüsü kullanılabilir.