Tuzla Okan Üniversitesi Diş Hastanesi nerede, nasıl gidilir?

Tuzla Okan Üniversitesi Diş Hastanesi hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Okan Holding’in İstanbul Tuzla’da 25 milyon dolar yatırımla hayat geçirdiği tam teşekküllü diş hastanesi 2017 yılında açıldı. Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, “Türkiye’nin en büyük diş hastanesini açtık. Özellikle yurtdışından hasta getirmek için çalışma yapacağız” dedi.

Okan Üniversitesi Diş Hastanesi; modern diş üniteleri, dental mikroskop ünitesi, ağız içi ve ağız dışı radyolojik görüntüleme cihazları, dental bilgisayarlı tomografi cihazı (CBCT), bilgisayar destekli CAD-CAM cihazı, PRF cihazı, lazer cihazları ve her branşa özgü diş hekimliği cihazları ve aletleri açısından en üstün teknolojik donanıma sahip bir hastanedir.

Tuzla Okan Üniversitesi Diş Hastanesi’ne nasıl gidilir?

Adres: Aydıntepe Mahallesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi, No: 2 Tuzla / İstanbul. Telefon numarası: 444 9 863.

Alaaddin Sokak üzerindeki “Evora A Parsel Giriş 2” otobüs durağına 500 metre uzaklıktadır. Duraktan 130E İETT otobüsü geçer.

Ayrıca Aydıntepe İstasyonu durağına 1.2 km uzaklıktadır ve duraktan 130A, 130Ş, 130ŞT, 133T, 133Ş, 500T, KM10, KM12, KM13 İETT otobüsü geçer. Caddeden C72 Pendik – Tuzla, C84 Pendik – Aydınlı – Deri Sanayi, C109 Pendik – Tuzla Şifa Mah., C319 Gebze – Harem minibüsü geçer.

Marmaray ile gitmek isterseniz Aydıntepe istasyonunda inmeniz gerekmektedir. Metro ile gitmek isterseniz, metro son durak Tavşantepe’dir ve Tavşantepe’den Tuzla yönüne giden KM11 veya KM12 İETT otobüsüne binerek aktarma yapmanız gerekir. Her iki hat da metro entegre ücretsizdir.

Tuzla Okan Üniversitesi Diş Hastanesi’ne ulaşım

1. Maltepe ve Kadıköy’den ulaşım: Marmaray ile Aydıntepe’de inip 1.2 km yürüyerek gidebilirsiniz.

2. Kartal ve ve Pendik ulaşım: Marmaray ile Aydıntepe’de inip 1.2 km yürüyerek gidebilirsiniz. Kartal merkezden KM10 / 133Ş / 133KT İETT otobüsü ile gidebilirsiniz. Ayrıca Pendik’ten giderken KM13 İETT otobüsünü de kullanabilirsiniz.

3. Tuzla’dan ulaşım: Marmaray ile Aydıntepe’de inip 1.2 km yürüyerek gidebilirsiniz. KM12 İETT otobüsü ile Aydıntepe durağında inerek gidebilirsiniz. C124 Tuzla Aydınlı Toki / C109 Pendik Tuzla minibüsü ile gidebilirsiniz.

4. Kuzey’den ulaşım (Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy): Sultanbeyli’den 132Z İETT otobüsü, Sancaktepe’den 131V / 131Y İETT otobüsü, Çekmeköy’den 131Y İETT otobüsü ile Kartal’a inin ve en başta bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını uygulayın. Sultanbeyli’den Pendik’e inerek de gidebilirsiniz.

5. Gebze’den ulaşım: Marmaray ile Aydıntepe durağında inin.