Marmaray ile Maltepe miting alanına nasıl gidilir?

Maltepe Etkinlik ve Miting alanına Marmaray ile gitmek istiyorsanız, hangi güzergahı takip etmeniz gerektiği ile ilgili detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Maltepe miting alanına Marmaray ile gidebilirsiniz. Marmaray’a bindikten sonra doğru durakta inmeniz gerekiyor. Marmaray’ın Maltepe miting alanına yakın durağında inmezseniz, uzak bir durakta inerseniz Maltepe etkinlik alanına ulaşımınız zorlaşır.

Marmaray ile Maltepe Etkinlik Alanı’na nasıl gidilir?

Maltepe miting alanı ulaşımı için Marmaray hangi durak diye merak ediyorsanız, Maltepe etkinlik alanı Marmaray’a yakın mı diye öğrenmek istiyorsanız, size Maltepe etkinlik alanına Marmaray ile nasıl gidilir konusunda kapsamlı rehber oluyoruz.

Marmaray ile Marmaray ile Maltepe miting alanına gitmek için trenden inmeniz gereken durak, Süreyya Plajı istasyonudur. Marmaray’dan Süreyya Plajı istasyonunda inin.

Marmaray ile Maltepe miting alanına nasıl gidilir

Süreyya Plajı aynı zamanda Maltepe’de sahile en yakın Marmaray istasyonudur. Trenden indikten sonra deniz tarafındaki çıkıştan çıkın, ücret iadenizi almayı unutmayın. Ardından sahildeki ışıklardan karşıya geçin. Kartal yönünde 600 metre yürüyün ve Maltepe miting alanına ulaşmış olacaksınız.