Pendik’te Hayaltepe Sosyal Tesisi tamamlandı

İstanbul Pendik’te Hayaltepe Sosyal Tesisinin yapımı tamamlandı. Manzarası ile dikkat çeken ve havadar konumuyla baş döndüren tesis, kısa sürede açılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Pendik Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen yeni sosyal tesis, hizmete açıldı. Çınardere Mahallesi’nde Pendikspor Tesisleri’nin hemen yanına yapılan tesis, deniz manzarası ve havadar konumuyla misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Tesis konumunun yanı sıra iç mekânıyla da dikkat çekiyor. Ferah bir ortama sahip olan tesis 165 kişi kapasiteli kapalı alan ve 800 m² açık teras alanına sahip. Tesiste 152 kişilik oturma kapasitesi olan restoran ve 264 kişi kapasiteli teras bulunuyor.

2013 yılında Güzelyalı Sahilinde açılan sosyal tesisin ardından PenCR Sahil, PenCR Çarşı, PenCr Köfte ve PenCR Bahçe gibi tesisleri hayata geçiren ilçe belediyesi, şimdi de Hayaltepe Sosyal Tesisi ile 6.tesisini açmaya hazırlanıyor.

Hayaltepe Sosyal Tesisi nerede?

Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin adresi: Çınardere Mahallesi, Mehtap Sokak, No:15 (Pendik Spor Tesisleri Yanı)

Tesiste rezervasyon yaptırmak için (0216) 491 11 08 numaralı hattı aramalısınız.

Hayaltepe Sosyal Tesisi’ne gitmek için 132K İETT otobüsünü kullanabilirsiniz. 132K İETT otobüsü, Kartal merkezden kalkar, sahil yolundan Pendik merkeze girer, Pendik’ten Sultanbeyli’ye gider. Siteler durağında otobüsten inmelisiniz.