En iyi Kore BL dizileri 2024

Kore kökenli BL dizilerini sevenler için en iyi dizileri listeledik. Son yıllarda yayınlanan BL (Boys Love) dizilerinin listesi burada yer alıyor. BL (Boys Love) dizilerinin hayranı mısınız? Bu tür birçok kişi tarafından çok seviliyor. Kore’de BL türü diziler son yıllarda çok popülerleşti. Şimdi en iyi Kore BL dizilerinden bahsetmeye başlayalım!

Ayrıca ilginizi çekebilecek diğer BL dizi listeleri: Çin BL dizileri, Tayland BL dizileri, Tayvan BL dizileri, Japon BL dizileri ve En iyi BL dizileri. Bu listeleri de kontrol etmenizi tavsiye ederiz, böylece izlemek için en güzel BL dizilerini bulabilirsiniz.

Happy Merry Ending

Happy-Merry-Ending

Seung Jun şarkı söyleme koçu ve yarı zamanlı olarak düğünlerde şarkıcılık yapıyor ve burada hiç coşku duymadan performans sergiliyor. Kendine güveni yoktur, içine kapanıktır ve ilk aşkı tarafından acımasızca terk edildiğinden beri panik atak geçirmektedir. Düğün salonunda yeni işe alınan piyanist Jae Hyun, Seung Jun’la tanıştığında anında şaşkına döner ve hemen romantik bir şekilde onun peşine düşer. Seung Jun, Jae Hyun’u reddetmese de kimsenin ona yaklaşmasına izin veremez.

Love Mate

Love-Mate

Bir takım lideri olarak Seo Lee Joon yumuşak olmaktan çok uzaktır. Lee Joon’un içerik üretim ekibi şirketin en iyilerinden biridir. Çok açık sözlü bir insan olan Ha Ram, aşka dair samimi inançları da dahil olmak üzere kendisi hakkında hiçbir şeyi saklamaz. Kendisi de aşk konusunda şüpheci olan Lee Joon, Ha Ram’ın aşk konusunda nasıl bu kadar açık olabildiğini anlamakta zorlanıyor. Kendilerini bir itme-çekme ilişkisinin içinde bulan Lee Joon ve Ha Ram, yavaş yavaş birbirlerinin geçmiş ve şimdiki mücadelelerini öğrendikçe birbirlerini daha iyi anlamaya başlarlar.

The Eighth Sense

The-Eighth-Sense

Huzurlu bir kırsal kasabadan gelen yeni bir öğrenci olan Ji Hyun, Seul’ün hareketli şehir hayatına uyum sağlamakta zorlanır. Üniversitedeyken askerliğini yeni bitirmiş Jae Won ile tanışır. Sörf sevgisini paylaştıkça birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başlarlar. Bir sörf gezisi sırasında öpüşürler ama Jae Won hiçbir şey olmamış gibi davranınca Ji Hyun’un hisleri konusunda kafası karışır.

Our Dating Sim

Our-Dating-Sim

Okul günlerinden beri arkadaş olan iki adam, işte tekrar karşılaşıp bir flört simülasyon oyunu yarattığında neler olduğuna dair bir hikaye.

A Shoulder to Cry On

A-Shoulder-to-Cry-On

Okulda, Lee Da Yeol zamanının çoğunu bir yabancı olarak yaşayarak geçirir. Hiç popüler olmayan Dae Yeol’ün tek gerçek neşesi, okçuluk kulübünde geçirdiği zamandan geliyor. Ancak son derece yakışıklı bir sınıf arkadaşıyla zamansız bir karşılaşma onun başını belaya sokar ve değerli bursunu tehlikeye atar.

Blueming

Blueming

Cha Si Won, gittiği her yerde insanlar arasında popülerdir. Çocukluğunda Si Won, küçük kız kardeşi tarafından çirkin olduğu için zorbalığa uğradı. O zamandan beri Si Won yakışıklı olmak için çok çaba sarf etti ve başardı. Şu anda üniversitede olan Si Won, kampüsteki en sevilen kişi olacağından şüphesi yoktu. Ancak Hyeong Da Un adında mükemmel bir görünüme sahip, doğrudan A alan, zengin bir aileden gelen ve hatta harika bir kişiliğe sahip bir adam var.

Where Your Eyes Linger

Where-Your-Eyes-Linger

Bu dizi, TB Group’un 18 yaşındaki tek halefi olan Tae Joo’nun hikayesini anlatıyor. Zengin bir aileye, iyi görünüme sahip ve sık sık spot ışığında yakışıklı bir adam olarak tanımlanan Tae Joo, endişelenecek hiçbir sıkıntıya sahip değil. 18 yaşındaki koruması Goo Koo, tüm farklı dövüş sanatları türlerinde eğitim almış ve güçlü bir vücuda sahip olmak için fiziksel olarak eğitilmiştir. O da çok düşünceli ve onun tek arkadaşı Tae Joo, Goo Koo ise Tae Joo’nun güvenebileceğini hissettiği tek kişi ve yanında rahatlamış hissediyor.

Love Class

Love-Class

Cha Ji Woo, üniversitede ikinci sınıf öğrencisidir. Boyu kısa ve doğası gereği çok naziktir. Ayrıca sınıf arkadaşlarından biri olan Bae Yu Na’ya aşıktır. Ancak, gizemli bir kişi tarafından takip ediliyor ve sonuç olarak tüm erkeklerden korkuyor; iyi kalpli ve tehditkar olmayan Ji Woo hariç. Ancak bir gün, bir üniversite sınıfı, öğrencilerin aşkla ilgili bir projeyi tamamlamak için “çiftler” halinde eşleşmelerini gerektirir. Herkes heteroseksüel “çiftler” oluşturur. Ancak Yu Na ve profesörüne aşık olan bir sınıf arkadaşı, eşcinsel bir “çift” olarak takım olmaya karar verir. Bu, Ji Woo’nun daha önce hiç tanışmadığı uzun boylu, kendine güvenen son sınıf öğrencisi Lee Ro Ah ile bir “çift” oluşturması gerektiği anlamına gelir. Birlikte çalışmaya başladıklarında Ji Woo, Ro Ah’ın ondan hoşlanıp hoşlanmadığını merak etmeye başlar. Ve eğer durum buysa, Yu Na’ya karşı hisleri yersiz olabilir mi?

Semantic Error

Semantic-Error

Chu Sang Woo, aklı, kuralları ve her şeyden önce neyin doğru olduğuna dair katı bir anlayışı olan bir bilgisayar bilimi öğrencisidir. Üniversite çalışmasının bir parçası olarak, liberal sanatlar için bir grup projesi üzerinde çalışması söylenir, bu sayede grubun modülü geçmek için bir final sunumu yapması gerekir. Ancak, hakkında hiçbir şey bilmediği grubun geri kalanı, tüm işi kendi başına halletmeye karar verdiğinden, isimlerini kaldırmaya ve sunumu onun adına yapmaya karar verir. Ancak bu durum bir kişinin planlarını bozar. Tasarım uzmanı olan diğeri, Chu Sang Woo’nun tam tersidir. Şık, eğlenceyi seven ve her şeyden önce olağanüstü popüler. O, kolejdeki bir süper yıldıza en yakın şeydir! Ancak liberal sanatlar projesine olan kredisi elinden alınınca, yurtdışında okumakla ilgili büyük planları birdenbire havaya uçar. Chu Sang Woo’yu arar ve ona eziyet etmeye kararlıdır. Ancak ikili birlikte çalışmak zorunda kalınca aralarında tuhaf bir çekim başlar…

Mr. Heart

Mr.-Heart

İşler asla yolunda gitmiyor gibi görünse de, Sang Ha (Lee Se Jin) her zaman gülümsemek için bir neden bulmayı başarır. Okul atletizm takımının bir üyesi olan Sang Ha koşmayı sever ama mesafe hiçbir zaman onun işi olmamıştır. Sang Ha için sprint ona en çok neşe veren şey. Jin Won (Cheon Seung Ho) ise tam tersi. Lisede rekor kıran bir maraton koşucusu olan Jin Won, bir maraton süperstarı olma yolunda ilerliyor. Antrenörlerinin ve meslektaşlarının beklentilerini karşılamaya kararlı olan Jin Won, yalnızca tek bir şeye önem verir: bir sonraki yarışında koşmak. Jin Won, rekor kıran istatistiklerini sürdürmekte zorlanırken, koçu Sang Ha’nın yardım etmesini önerir. Koçun kararından dolayı hayal kırıklığına uğramış olan Jin Won, yeni ortağına dostça davranmaz, ancak zamanla ve kararlılıkla iki koşucu hem pistte hem de pist dışında benzer bir tutkuyu paylaştıklarını fark eder. İkisi yakınlaştıkça, her birine karşı hislerinin beklenmedik bir dönüş yaptığını fark etmeye başlarlar. Ancak başarmak için çok çalıştıkları her şeyi riske atmadan arkadaşlıktan daha arkadaş canlısı olmaya geçebilirler mi? Popüler BL draması “Where Your Eyes Linger” ve “Mr. Heart ”, Park Seon Jae tarafından yönetilen 2020 idol web dramasıdır.

Light On Me

Light-On-Me

Tae Kyung, 18 yaşında bir lise öğrencisidir. Aynı zamanda ömür boyu yalnızdır. Ancak bir gün kendi yargısını sorgulamaya başlar ve bir öğretmene artık yalnız kalmak istemediğini söyler. Sorun şu ki, yeni arkadaşlar edinmeye nasıl başlayacağı konusunda hiçbir fikri yok. Öğretmen ona okulun öğrenci konseyine katılmasını tavsiye eder. Kabul eder, ancak arkadaş edinmenin göründüğünden daha zor olabileceğini keşfeder.

Soğukkanlı ve sağduyulu ama aynı zamanda ona karşı biraz soğuk ve Tae Kyung’u kabul etmekte isteksiz olan Konsey Başkan Yardımcısı Shin Woo ile tanışır. Bununla birlikte, konseyin süper çekici Başkanı ile de tanışır: Anında parıldayan Da On. Da On ve Tae Kyung için bir romantizmin başlangıcı gibi görünüyor, ancak Shin Woo onaylamıyor gibi görünüyor. Da On’un gizliden gizliye Da On’u seven yakın kız arkadaşının, onların yakınlığını kıskanması ve aralarını açmaya çalışması, meseleyi daha da karmaşık hale getirir! Ancak bir tarafta da Shin Woo, Tae Kyung’u gözler.

Wish You: Your Melody From My Heart

wish-you

Müziğe olan aşkı sokaklarda performans sergileyen özgür ruhlu bir şarkıcı olan Kang In Soo’nun (In Soo) hayatı tamamen müzik etrafında dönüyor. Arkadaşları tarafından desteklenen In Soo, bir gün müzik sevgisini tam zamanlı bir kariyere dönüştürmeyi umuyor, ancak bunu yapmak kolay değil. En iyi arkadaşı Choi Min Sung (Baek Seo Bin) performanslarını kaydedip bunları YouTube’a yüklerken In Soo, hayallerinden vazgeçmeyi reddederek gün geçtikçe meşgul olmaya devam ediyor. İkisi de In Soo’nun performanslarının genç müzisyenin hayatını sonsuza dek değiştirebilecek birinin dikkatini çektiğini bilmiyor. Büyük bir plak şirketinde çalışan klavyeci Yoon Sang Yi (Lee Sang), her zaman yeni yetenekler arayışındadır. In Soo’nun videolarına rastladıktan sonra Sang Yi, şarkıcının en büyük hayranlarından biri haline geldi. In Soo’nun işi büyütebileceğine ikna olmuş durumda, genç sanatçıya şirketinin çaylak keşif projesine katılmasını tavsiye ediyor. Bu davetiyede bu fırsatı gören In Soo teklifi kabul eder ve kısa süre sonra Sang Yi ile şirket konutuna taşınır. İkisi birlikte yaşayıp çalışırken, ilişkileri büyür ve yavaş yavaş yeni duygular çiçek açmaya başlar. Ne yazık ki, duyguları büyüdükçe, yollarına çıkan engeller de artıyor. In Soo ve Sang Yi, önlerindeki sınavların üstesinden gelmenin bir yolunu bulabilecek mi, yoksa aşkları tam anlamıyla çiçek açma şansı olmadan kaybolacak mı?

Color Rush

color-rush

“Color Rush” da Yeon Woo, nörolojik bir körlüğün etkisiyle dünyayı yalnızca gri ışıkta görüyor. Ancak Yoo Han ile tanıştığı zaman, kaderin buluşması gibi: Yeon Woo, yoğun deneyimlerle renkleri aniden görmesine neden olan bir fenomen olan bir renk telaşı yaşar. Bu tuhaf deneyimin ve Yeon Woo ve Yoo Han’ın kader sevgili olup olmadığı sorusunun yanında, bir annenin ortadan kaybolmasının da ortaya çıkacak gizemi var.

Cherry Blossoms After Winter

Cherry-Blossoms-After-Winter

Ebeveynlerinin ölümü, Seo Hae Bom adında yedi yaşındaki bir çocuğu, Jo Tae Seong adında aynı yaşta küçük bir oğlu olan evlat edinen bir ailenin yanına taşınmaya zorlar. Seo Hae Bom, Jo Tae Seong’a hayrandır. Kendisinde olmayan her şeyin onda olduğuna inanır: uzun boylu, yakışıklı, popüler, sevecen ve sevgiye ve ilgiye değer. Ufacık Seo Hae Bom kendini aşağılık olarak görüyor ve onu yanına alan ailenin nezaketi karşısında alçaldı. Ancak, Seo Hae Bom ve Jo Tae Seong’un aynı lise sınıfına girmesiyle işler ikili için biraz farklılaşır. Birdenbire evde ve okulda birlikte her zamankinden daha fazla zaman geçiriyorlar. İkisi arasında beklenmedik bir romantik kıvılcım tutuşur.

Roommates of Poongduck 304

Roommates-of-Poongduck-304

Guemman Group’un üçüncü nesil mutlu bir chaebol’ü olan 29 yaşındaki Ji Ho Jun, babasından bir ültimatom alır: parasız şekilde iki yıl yaşamalıdır ve Guemman Group’un yeni iş ekibinde ekip lideri olarak başarılı olmalıdır. Ho Jun evden atıldı ve bir Ferrari ile geldiği villaya taşındı. O geldiğinde, villanın sahibi Seo Jae Yoon, onu beş parasız lüks bir araba kullanan bataklık bir adam olarak görmezden gelir ve ona kötü davranır. Ancak ekip lideri ve ast olarak tanıştıklarında aynı şirkette çalıştıkları ortaya çıkar. Aralarında ne yaşanacak?

Long Time No See

Long-Time-No-See

Ünlü tetikçi “Flying Dagger”, göründüğü gibi olmayan “Wild Dog” ile çıkmaya başlar. İkisi de sırlarını saklarken birbirlerine aşık olmalarına engel olamazlar.

Gangsterler peşlerinden koşarken tehlikeyle karşılaşırlar. “Uçan Hançer” gizli kimliğini açığa çıkaracak mı? Engelleri aşabilecek ve sevgilerini koruyabilecekler mi?

You Make Me Dance

You-Make-Me-Dance

Song Shi On, çağdaş dansta uzmanlaşan bir üniversite öğrencisidir. Büyük bir tartışmadan sonra aile evinden atıldı ve duygusal bir yara ile kaldı. Hırsının peşinden gitmeye karar verir ve Jin Hong Seok ile çatı katındaki bir daireyi paylaşır. Bu soğuk ama dikkatli adam, borç veren Chachacha Capital şirketinde borç tahsildarı olarak çalışıyor ve piyanist olma hayalinden vazgeçti. İkili yakın bir bağ kurarken, CEO Cha Soo Ryeon’un sevgisi ve son sınıf öğrencisi Jung Hun’un kıskançlığı, onların acemi aşk hikayelerini raydan çıkarmakla tehdit ediyor.

In Between Seasons

In-Between-Seasons

Mi Kyung, kocasından ayrı yaşar ve lise yaşındaki oğlu Soo Hyun’u büyütür. Bir gün Soo Hyun, kalması için arkadaşı Yong Joon’u eve getirir. Birkaç yıl sonra, askerlik hizmetini tamamladıktan sonra, Soo Hyun, Yong Joon ile bir seyahate çıkarken bir kaza geçirir ve durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırılır. Kısa süre sonra Mi Kyung, oğlu ve Yong Joon’un ondan sakladığı bir sırrı keşfeder.

To My Star

To-My-Star

Oyuncu Kang Seo Joon bir zamanlar Güney Kore’nin en büyük ve en popüler yıldızlarından biriydi, ancak kariyeri şu anda düşüşte. Popülaritesindeki düşüşe rağmen, Han Ji Woo adında gösterişli genç bir şefle karşılaştığında ve ona aşık olduğunda bir değişiklik yaşadığına inanıyor.

Çılgınca farklı kişiliklere sahip olmalarına rağmen, ikisi bir ilişkiye girer. Ancak, daha muhafazakar Han Ji Woo ve özgür ruhlu Kang Seo Joon hayata, aşka ve diğer her şeye bakış açılarının geri dönülemez biçimde farklı göründüğünü fark ettiğinde aşkları tehdit altına girer.

My Pistachio

My-Pistachio

Kıdemli Hanbit’ine aşık olan Muyeong, duygularını itiraf edemeyecek kadar gergindir. Hanbit’in yönettiği oyunda Muyoung oyuncu olarak başvurdu ama Hanbit “Başrol oyuncu çoktan seçildi” diyerek dikkat bile etmiyor. Muyeong gerçekten duygularını Hanbit’e itiraf edebilir mi?

Method

Method

Deneyimli bir aktör ve bir idol, ‘Unchain’ adlı bir oyunda birlikte rol alıyor. Oyunda karakterleri bir ilişki içine giriyor ve prova yaptıkça gerçek ile kurgu arasındaki mesafe bulanıklaşmaya başlıyor.

Step for You

Step-for-You

Bir bale dansçısı ve onun profilini oluşturmak için görevlendirilen muhabir, özel dersleri sırasında yakınlaşır.

As If You Whisper

As-If-You-Whisper

Bum Soo, hayranı Hyun Woo’ya aşık olur ve müzikal kimliğini fark eder. Yapımcı Hee Jin, Bum Soo’nun başarılı bir şarkıcı olmasını istiyor ama Bum Soo sadece iyi müzik yapmak istiyor.

Behind Cut

Behind-Cut

Ki Jin, büyük hayalleri olan bir moda tasarımı öğrencisidir: Dünyaca ünlü bir giyim tasarımcısı olmak istiyor. Ancak Güney Kore’nin moda ağacının zirvesine giden yolculuk kolay değil ve doğru yolu bulmak için mücadele ediyor. Bir gün sokakta, sürekli iyimser yarı zamanlı kurye Yeong Woo ile karşılaşır. Tanıdığı herkes geleceklerinin nasıl şekilleneceğine dair büyük bir plan hazırlamış gibi görünse de Yeong Woo’nun bir hayali yoktur. Diğerleri hayatta bir yere varmak için acele ederken, kendi hayatı birinci vitese takılmış gibi görünüyor.

Kissable Lips

Kissable-Lips

Yok olma yolunda yürüyen bir vampir olan Jun Ho ile saf kanlı bir insan olan Min Hyun arasında tatlı ve kanlı bir kampüs romantizmi. Jun Ho ölmek üzere olan bir vampirdir. Hayatta kalmak için saf kan içmesi ve böylece insan olması gerekecek. Bir gün bu saf kanı ararken, saf kanlı bir insan olan Min Hyun ile tanışır. Ama Jun Ho’nun geçmiş travmalarını bilen Hae Soo adında başka bir vampir, Min Hyun ve Jun Ho’nun arasının açılmasına neden olur. Bir insan olarak normal bir hayat yaşayan ve Min Hyun’u koruyan Jun Ho neyle yüzleşmek zorunda kalacak?

Oh! Boarding House

Oh-Boarding-House

Sul Won, annesi öğrenciler ve kendi başlarına bir daire satın almak veya kiralamak için yeterli parası olmayan erkekler için düşük maliyetli bir pansiyon işleten işsiz genç bir adamdır. Ancak annesi aniden tatile gittiğinde, Sul Won’u pansiyondan sorumlu olarak bırakır ve fiili olarak yaşayan ev sahibi olur. Pansiyonun sakinleri karışık bir gruptur. Aralarında Sul Won’un kuzeni olan bir lise son sınıf öğrencisi de var. Ayrıca Sul Won’un eski üniversite arkadaşı ve lise öğretmeni Kim Chun Seo var. Rakamın tamamlanması, yazar olmayı hayal eden üçüncü sınıf bir üniversite öğrencisidir. Gençler birlikte daha çok vakit geçirdikçe evde sıkı bir dostluk bağı oluşmaya başlar. Ancak Sul Won, bazı kiracıların ona aşık olmaya başladığını öğrendiğinde işler değişir.

First Love Again

First-Love-Again

Popüler web romancısı Yeon Seok’un büyük bir sırrı var. İlk aşkını elde etmek için 300 yıldır yaşıyor. Aniden 25 yaşında bir adam olarak karşısına çıkan ilk aşkı Jeong Ha Yeon’u arıyor. İlk aşkının bir erkek olarak yeniden doğacağını hiç düşünmemiş olan Yeon Seok, ilk başta Ha Yeon’u iter. Ancak Ha Yeon, Yeon Seok’un Sin Bi kitaplarındaki editörü olduğu için Yeon Seok, Ha Yeon’dan kaçamaz ve zamanla yakınlaşırlar.

Blue of Winter

Blue-of-Winter

Ji Seok ve Do Jin, lise sırasında Seul’deki liseler arasındaki bir judo yarışmasında Hyeon Woo ile tanışır. Canının yanacağını bildiği halde dövüşmeye takıntılı olan Hyeon Woo, kazanmak için rakibine karşı pervasız teknikler kullanır. Sonunda, Hyeon Woo bir sedyeye biner, ancak kazanmayı başarmış olmanın sevincini gizleyemez. Ji Seok ve Do Jin, o günden itibaren Hyeon Woo’yu merak ediyor. Do Jin, Hyeon Woo’yu aynı okula kadar takip eder ve judo kulübünde tekrar Hyeon Woo ile tanışır.

The New Employee

The-New-Employee

Seung Hyun yirmili yaşlarının sonlarında bakire bir adamdır. Sonunda hayallindeki işte stajyerlik yapmayı başarır. İşteki ilk gününde yakışıklı ama soğuk Kim Jong Chan ile karşılaşır. O Seung Hyun’un yeni patronudur! İkisi iş yerinde ellerini birbirlerinden uzak tutabilecekler mi?

Once Again

Once-Again

Shin Jae Woo, acı dolu anılarının peşini bırakmayan bir adamdır. Bir şekilde zamanın geri alıp kaderini ve Kang Ji Hoon’un kaderini değiştirebilmeyi hayal ediyor. 2007 yılında, bu iki gencin yolları kesişti ve Shin Jae Woo, herkesten çok hayran olduğu Kang Ji Hoon’a aşık oldu. Ancak kaderin acımasız cilvesi, birlikte olamayacakları anlamına geliyordu ve Shin Jae Won o zamandan beri olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Şimdi, 15 yıl sonra, Shin Jae Woo, Kang Ji Hoon’un eskiden yaşadığı üniversite yurduna geri dönüyor. Oradayken bir dahili telefon alıcısı bulur ve onu alır ve Kang Ji Hoon’un sesini duyunca hayrete düşer! Zamanda on buçuk yıl öncesine, 2007’ye gittiğini fark eder.

The Tasty Florida

The-Tasty-Florida

Yeni taşınan üniversite birinci sınıf öğrencisi Seo Hae Won, artık evim dediği misafirhane hakkında ne düşüneceğinden emin değil. Popüler bir Çin restoranı olan Florida Banjeom’un çatısına rahatça yerleşmesi sayesinde, dünyanın dört bir yanından insanlar her zaman binaya girip çıkıyor. Ancak Hae Won’u endişelendiren sürekli misafir akışı değil; restoranın sahibi ve baş aşçısı Baek Eun Kyu’nun onunla ciddi bir sorunu varmış gibi görünüyor. Bir restoran sahibi arkadaşı olan Cha Ji Soo tarafından restoranda yarı zamanlı bir iş için tavsiye edilen Hae Won, personele kolayca uyum sağlayacağını düşündü; ama nedense Eun Kyu ondan anında hoşlanmamış gibi görünüyor.

Choco Milk Shake

Choco-Milk-Shake

Bir kedi ve köpek gökkuşağı köprüsünden geçti, ama insan olarak geri mi geldi? Jung Woo, 20 yaşında ailesini kaybettikten sonra yalnız yaşıyor ve amcasının dükkanında yarı zamanlı çalışıyor. Bir gün eve iki yabancı girer ve kendileri Choco ve Milk olduğunu iddia eder! İkisi gerçekten de çocukluktan liseye kadar büyüttüğü ve bir kaza sonucu kaybettiği Choco ve Milk’in reenkarnasyonuydu. İkisinin gelişi, yeni bir başlangıca ve aşkı keşfetme arayışına giriyor.

Happy Ending Romance

Happy-Ending-Romance

Cha Jung Woo, kıdemlileri arasında tanık olduğu yolsuzluğa karşı konuşmayı seçmemiş olsaydı, bir yazar olarak parlak bir geleceğe sahip olabilirdi. Ne yazık ki, böylesine vicdansız bir davranışla karşı karşıya kaldığında sessiz kalamayan Jung Woo, konuşmayı seçti ve esasen kariyerini daha başlamadan bitirdi. Edebiyat dünyasının en parlak yıldızlarından biri olan Jung Hyun, Jung Woo’nun lekelenmiş itibarından korkmuyor. Durum böyle olunca, çok başarılı yayıncı Han Tae Young genç arkadaşına yaklaştığında Jung Hyun biraz temkinli davranır. Jung Woo’ya kendi adı altında yayınlama şansı sunan Tae Young, ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Kıskançlıkla beslenen Jung Hyun, Jung Woo’yu aşırı hırslı yayıncıdan uzak tutmaya çalışır; ama ne kadar denerse denesin, Jung Woo, Tae Young’un birçok cazibesine karşı koyamıyor gibi görünüyor.

Oh! My Assistant

Oh-My-Assistant

Seon Ho, yetişkinlere yönelik webtoonlar çizen bir sanatçıdır. Para kazanmanın kolay bir yolu olarak başladı, ancak bazı beklenmedik yan etkilere neden oldu: iki yılı aşkın süredir kimseyle beraber olmadı! Şimdi çok yorgun ve bir asistan tutar. Sadece onun bu kadar sevimli olmasını beklemiyordu! Mu Yeong temiz, yetenekli ve görünüşe göre dopdolu, öyleyse neden Seon Ho altında çalışmak istiyor? Görünüşe göre Mu Yeong, Seon Ho’nun bir numaralı hayranı…

All the Liquors

All-the-Liquors

Bir genç film yönetmeni olan Ha Yeon Woo’nun ilk filmi hem sinemaseverler hem de eleştirmenler çok beğendi. Ancak bu güzel başlangıcın ardından uzun bir durgunluğun içine düştü. Bir gün, bir zamanlar tanıdığı ama bir süredir konuşmadığı ünlü kurgu yazarı Sung Woo Jae ile tanışır. Bu ilişki Sung Woo Jae’nin yaralarını iyileştirecek ve Ha Yeon Woo’yu çöküşünden kurtaracak mı?

Individual Circumstances

Individual-Circumstances

Han Ji Yu, bir likör şirketinin pazarlama ekibinde çalışan bir kişidir. Park Ki Hoon ise ünlü bir restoranın şeytani derecede çekici, becerikli bir şefidir. Ji Yu’dan potansiyel bir işbirliği arayışı içinde Ki Hoon’un restoranıyla iletişime geçmesi istendiğinde, birkaç engelleme ile karşılaşır. Ama Ji Yu pes etmeye hazır değil. İnatçı şefi kırmak için ne yapacak?