Tayvan BL dizileri 2024

BL izleyicileri için Tayvan’ın en iyi BL dizilerine göz attık. Burada yer alan Tayvan BL dizileri arasında izleyebileceğiniz en iyi Tayvan yapımı BL dizilerinin bir listesi bulunmaktadır.

Tayvan’da son yıllarda birbirinden güzel yepyeni BL dizileri çekildi. Tayvan’da yapılan en güzel Boys Love dizilerini bir araya getirdiğimiz bu listeye göz atın ve izlemek için en iyi Tayvan BL dizilerini keşfedin.

Kiseki: Dear to Me

Kiseki Dear to Me

Doktor olma hayalleri kuran örnek bir öğrenci olan Bai Zong Yi, beklenmedik bir şekilde Fan Ze Rui adlı gangsterin dünyasına çekilir. Bu beklenmedik karşılaşma onların sakin rutinlerini bozar ve hayatlarını fırtınalara sürükler. Başlangıçtaki tuhaflıkları yavaş yavaş yerini aşinalığa bırakıyor ve sonunda samimi bir bağa dönüşüyor.

VIP Only

vip only

Gu Jing, bir restoranda şeftir. Restoranı istediği zaman açıyor. Oldukça yaratıcı ve retro bir restoran. Gu, her zaman restorana gelip sessizce bir koltukta oturan Liu Li’yi fark eder. Liu, Gu’nun restoranının üst katında bir oda kiralayan eşcinsel temalı bir roman yazarıdır. Gu, Liu’ya bir kase baharatlı dana eriştesi pişirmeye başlar. Gu, Liu’nun güvendiği, eski sevgilisinden ayrılık döneminde ona arkadaşlık eden kişi haline geldi. Liu yavaş yavaş fantezilerinin gerçeklikten farklı olabileceğini fark eder.

Plus & Minus

Plus-Minus

İki çiftin aşkını ve çarpışmasını anlatıyor. Ne kadar uzak veya yakın olursa olsun, sadece birbirleri için var olurlar. Zheng Ze Shou ve Fu Li Gong, anaokulundan beri birlikte büyüyen iyi arkadaşlardır. Sadece çocukluk arkadaşı değiller, aynı şirkette bile çalışıyorlar, ta ki bir kaza ikisini sallayana kadar. Aynı zamanda, X olarak da bilinen Kato Yuki, özgür ruhlu bir barmen ve geçmişi bırakamayan boşanmış Jian Ying Ze, bir çamaşırhane işletiyor. Bir gün çamaşırhane sahibi, barmenin renkli gece hayatına rastlar. İkisi çarpışır ve yavaş yavaş birbirlerinin iç arzularını fark ederler.

About Youth

About-Youth

Ye Guang, notları iyi olan seçkin, popüler bir lise öğrencisidir. Öte yandan Xu Qi Zhang, grubuyla sahnede performans sergilediği zamanlar dışında arka plana karışma eğilimindedir. Ye Guang’ın Xu Qi Zhang’a hayatının en üzücü gecelerinden birinde gösterdiği nezaketten etkilenen Xu Qi Zhang, Ye Guang ailesiyle zor zamanlar geçirmeye başladığında bu iyiliğin karşılığını vermekten fazlasıyla mutludur. Ancak bu yeni kurulan arkadaşlık daha fazla bir şeye dönüşecek mi?

Innocent

Innocent

Yu Shi, 5 yaşındayken geçirdiği bir kaza nedeniyle Noah adında ikinci bir kişilik geliştirdi. Noah sessiz ve duygusuz bir kişiliktir. Noah, büyürken Yu Shi’yi yıllarca gizledi. Ama bu Wu Zheng ile tanışana kadardı. Yu Shi, Wu Zheng’le birlikte olmak istiyordu ama Noah, Wu Zheng’e güvenmiyordu. Trajik bir çocukluk geçirmesine rağmen Wu Zheng, Yu Shi’nin bu çalkantılı dünyaya olan inancını yeniden kazanır. Heteroseksüel bir adam olan Wu Zheng, dünyanın kısıtlamalarını aşıp Yu Shi’ye olan hisleriyle cesurca yüzleşebilecek mi?

Stay by My Side

Stay-by-My-Side

Bu Xia, ruhani bir medyum olan büyükbabası tarafından büyütüldü. Dedesinin cenazesinden sonra, ara sıra kulaklarında mırıltılar duyarken bulur kendini. Halüsinasyonlar gördüğünü ve tıbbi tedavi görmeye hazır olduğunu düşünür, ancak kulaklarındaki seslerin, tıpkı bir Dolby müzik seti gibi, hayaletlerin sesleri olduğunu anlayınca şaşırır! Jiang Chi, Xia’nın oda arkadaşıdır ve hem spor hem de akademik alanlarda çok başarılıdır. Xia, Jiang Chi ile ne kadar çok temasa geçerse, seslerden o derece kurtulduğunu görür ve Jiang Chi’ye yaklaşmanın yollarını bulmaya başlar. Bu, Jiang Chi’nin cazibesi yüzünden mi?

DNA Says Love You

DNA-Says-Love-You

Ayrılmaz çocukluk arkadaşları Pu Le Jian, Zhuang Xi Wen ve Xie Yu He sonsuza kadar birlikte olacaklarına yemin ettiler ama kader Le Jian ve Xi Wen’i ayrılmaya zorladı. Yıllar sonra, Amber adında gizemli bir figür bir anda ortaya çıkıp onun hayranı olduğunu iddia edince Le Jian macera dolu YouTube kanalını sürdürmek için mücadele ediyor ve ona Guilai Manastırı adlı bir yer hakkında bilgi sunuyor…

We Best Love

We-Best-Love

Birinden hoşlanmak basit bir şey değildir, çünkü… çoğu zaman hiçbir şey söylemeye cesaret edemeyiz! “Eğer beni görmeni sağlamanın tek yolu birincilikse, o zaman sen bana aşık olmadan seni asla kaybetmeyeceğim.”

Zhou Shu Yi sonucuna baktı ve Gao Shi De’nin ismini yine onun üstünde gördü. Gao Shi De hayatına girdiğinden beri her zaman ikinci sırada yer almıştı. Bu nedenle üniversiteye gideceği için heyecanlandı ve yollarını ayırdı. Gao Shi De’yi bir daha asla görmemeyi umuyordu. Üniversitede yüzme kulübüne katıldı ve herkes tarafından saygı gördü. Gao Shi De, son sınıfta yüzme yarışmasında aniden görünene kadar mutlu bir şekilde üniversite hayatından zevk alıyordu. Bu, Gao Shi De’nin gittiği her yerde neden onu takip ettiğini merak etmesine neden oldu. Ama Gao Shi De’nin onu asla bırakmayacağını biliyordu.

Because of You

Because-of-You

Geniş ve zengin bir ailede büyüyen üç Yuan kardeş hiçbir zaman hiçbir şey istemediler. Yuan Jun Cheng, Yuan Jun Dao ve Yuan Jun Ping’in hepsinin farklı anneleri var ve babalarının servet 500 iş imparatorluğu için rakiplerdi. Daha önce Jun Cheng’e yardım etmiş olan fakir bir genç adam olan Lin Xun’dan ölmekte olan annesi tarafından üç Yuan kardeşin babasını araması istendiğinde her şey değişmeye başladı. Arkadaşlığa ek olarak Jun Dao’nun oda arkadaşı Yang Xiang ve Jun Ping’in en iyi arkadaşı Yan Yue var.

Someday or One Day

Someday-or-One-Day

Yıl 2019. 27 yaşındaki Huang Yu Xuan, iki yıldır kayıp olan ve öldüğü sanılan erkek arkadaşı Wang Quan Sheng’i çok özlüyor. Bu yılki doğum günü dileği “onu görmek”. Yıl 1998. 17 yaşındaki Chen Yun Ru, kendisi için aynı şekilde hissetmeyen bir çocuğa aşık. Bu yılki doğum günü dileği “Li Zi Wei’nin sevdiği kız olmak”. Bir gün, Huang Yu Xuan, bilinmeyen bir kişiden bir walkman ve bir müzik kaseti alır. Şarkıları dinleyerek uykuya dalar ve uyandığında Wang Quan Sheng’in yanında oturduğunu görür. Sonunda erkek arkadaşıyla tekrar bir araya geldiğine inanıyor, ancak çok büyük bir bükülme var. Artık 27 yaşında bir kadın olmadığını, hastanede kafa travması geçiren Chen Yun Ru adında bir lise öğrencisi olduğunu öğrenir. Ve yatağının yanındaki adam sonuçta onun erkek arkadaşı değil, Li Zi Wei adında bir okul arkadaşı.

Red Balloon

Red-Balloon

Chen, annesinin ölümü ve babasının çete lideri olmasıyla sorunlu bir geçmişi olan çalışkan bir öğrencidir. Bir gün, Wan, aynı okula transfer olan öğrenci Chen’in oda arkadaşı olur. Ancak, Wan bir sır saklıyor….. o eşcinsel. Oğlanların dostlukları derinleştikçe birbirlerine karşı hisleri de derinleşir. Ancak erkeklerin ilişkisi sınıf arkadaşlarının, Chen’in babasının ve en önemlisi, kendilerinden şüphe duymalarının muhalefetiyle karşı karşıyadır.

Be Loved in House: I Do

Be-Loved

Yaklaşık 10 yıl önce kurulan Seisei Studio, yönetimde üstün bir kişi olan Jin Yu Zhen ortaya çıkmadan ve yeni yönetmen olmadan önce iflas etme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Yönetmenliğinin ilk gününde, çalışanlar arasında romantik ilişkileri ve evlilikleri yasaklayan tek bir kuralı uygulamaya koymasıyla stüdyonun havası tamamen değişti ve kuralın ihlali işten atılmayla sonuçlandı. Kuralı kaldırmak için Seisei Studio çalışanları gizli bir plan yapar.

HIStory series

HIStory

HIStory serisi HIStory2, HIStory3, HIStory4, HIStory5 şeklinde giden geniş bir seridir. Hepsini izleyebilirsiniz. Burada özet olarak HIStory3: Trapped adlı versiyondan bahsedeceğiz. Bir çete liderine karşı hisler geliştirirken yeraltı dünyasında kapana kısılan bir polis memurunun hikayesi…

Dört yıl önce, kıdemli bir polis ve yaşlı bir gangster ateşli silah saldırısında öldürüldü. Tek kurtulan ve ölü gangsterin koruması altındaki esrarengiz ve acımasız Tang Yi, artık katili bulmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek ve onu saklandığı yerden çıkarmak için ayrıntılı bir tuzak planlayacak olan yeni çete lideridir. Dürüst polis memuru Meng Shao Fei, bu davanın ardındaki gerçeği öğrenmeye, akıl hocasının ölümünün intikamını almaya kafayı takmış durumda ve tüm boş zamanını Tang Yi’yi takip ederek ve onun neyin peşinde olduğunu bulmaya çalışarak geçiriyor. Meng ve Tang Yi birlikte kaçırılıp soğuk bir dağda hayatta kalmaya zorlandıklarında aralarında işler değişmeye başlar.

Craving You

Craving-You

Bir pasta şefi ve bir internet ünlü şarkıcısı yetişkin olarak tanışırlar. Her ikisi de başarısız ilk aşklarının izlerini taşırlar ama gönül yaralarının kalıntılarıyla yaşamayı öğrenmişlerdir. Bu iki adam yeniden aşkı düşünmeye başladığında ne olacak? Peki eski erkek arkadaşının düğünü, kırılgan ve büyüyen bağlarını nasıl etkileyecek?

My Bromance

My-Bromance

Genç bir kadının hayatı birdenbire son derece sıkıntılı hale gelir: kötü patronu tarafından kovulur, oda arkadaşı kaygısız (ama akıllı) bir internet kişiliğidir, erkek kardeşi tarafından terk edildikten sonra erkek kardeşi onun evine çöker ve üstüne üstlük, annesi boşanacağını duyurur ve hepsinin yanına taşınır.

Kahve dükkanında kahve almaya devam eden seksi adam, birdenbire endişelerinin en küçüğü oldu. Yine de, oda arkadaşının en iyi arkadaşı geldiğinde ufukta daha da fazla sorun oluşmaya başlar. Kardeşine umutsuzca aşık olduğu ortaya çıkıyor.

Dark Blue & Moonlight

Dark-Blue-Moonlight

Yan Fei genç bir pazarlama direktörüdür ve Hai Qing sanat eğitimi almayı hayal etmektedir. Yan Fei’nin bir erkek arkadaşı var, Jimmy. Hai Qing hala bekar. Hai Qing, yerel bir yüzme havuzunda Yan Fei’yi gördüğünde, gizlice güzel genç adamın fotoğrafını çeker. Bir dizi talihsiz olaydan sonra ikisi birbirleriyle konuşmaya başlar ve Yan Fei, tekrar buluşacaklarını umarak Hai Qing’e numarasını vermeye karar verir. Ama şans ya da kaderin el verdiği gibi, Hai Qing telefonunu yüzme havuzuna düşürür ve asla Yan Fei’yi arama şansı bulamaz. Kısa bir süre sonra, Hai Qing, Ping Jun ile tanışır ve ikisi çıkmaya başlar. Ancak, bu sadece başlangıç. Hai Qing, Yan Fei’yi unutamaz. Ve Yan Fei de onu unutamıyor.

Bromance

Bromance

Bir falcının basit bir sözü sayesinde, Pi Ya Nuo tüm hayatı boyunca erkek olarak yetiştirilmiştir. Şans eseri yeraltı dünyasının mafya babası Du Zi Feng ve kız kardeşini kurtarır. Kız kardeşi, ilk görüşte Pi Ya Nuo’ya aşık olur. Mafya babasıyla “yeminli kardeşler” haline gelmesiyle işler karmaşıklaşır, 26. doğum günü yaklaşırken ve onunla birlikte sonunda bir kadın olarak yaşama şansı yakalanır. 26. doğum günü yaklaşırken, bir kadına dönmek mi yoksa Du Zi Feng’in en iyi arkadaşı olmaya devam etmek mi istediğine karar vermelidir.

My Broken Love Story

My-Broken-Love-Story

“Seni kaybetmekten kendimi kaybedene kadar geriye kalan hatıralar gözlerinin güzelliğiydi, sensiz ben hiçbir şeyim.” Romantik bir dizi.

Your Name Engraved Herein

Your-Name-Engraved-Herein

1987’de sıkıyönetim sona erdiğinde, iki Hıristiyan lise öğrencisi Jia Han ve Birdy, Kanadalı bir rahip tarafından yönetilen okul bandosunda bir araya geldi. Bir gün, rahmetli başkanın cenazesi için Taipei’ye bir gün izin verildi. İkili, şehri ve tiyatroları keşfetme şansını yakaladı ve kendilerini kardeşçe sevgi ve özgürlükten ilham alarak buldular.

My Tooth Your Love

My-Tooth-Your-Love

Gelecek vaat eden başarılı bir kişi olan Jin Xun An, genç yaşta diş kliniğinde baş diş hekimidir. Bir gün, kıdemlilerinden biri olan Bai Qing tarafından değerli küçük kardeşi Bai Lang’ı tedavi etmesi için görevlendirilir. Bai Lang, Jin Xun An’ın önüne otururken adama soğuk ve acımasız bir bakışla bakıyor. Ve bir maske Jin Xuan An’ın yüzünün çoğunu kaplasa da, yalnızca derin, elektrikli gözlerini vurgulamaya yardımcı olur. Bai Lang daha sonra onun nazik ve yatıştırıcı sesinin ona korkmamasını söylediğini duyar. Ama neredeyse bir anda kendini sersemlemiş, kalbi hızlı hızlı atıyor ve kaçmak için umutsuz bir bahane buluyor.

Papa & Daddy

Papa-Daddy

Damian’ın oğlu Jimmy artık Jerry, Damian ve Kai’nin hayatlarına girmiştir. Görünüşü çiftin arasında bir bozulmaya neden olur. Jerry, Jimmy’yi kabul etmeye veya Damian’dan ayrılmaya hazırlanmaya karar vermek zorunda kalacak. Aynı zamanda Jerry, biyolojik bir çocuğu olmaması konusunda ailesinin baskısıyla da karşı karşıyadır. Damian, Jimmy ile bağ kurmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır, ancak ortaya çıkan bu farklı sorunlarla Damian, Jerry ile arasını düzeltebilecek ve ailelerini bir arada tutabilecek midir?

Ayrıca ilginizi çekebilecek diğer BL dizi listeleri: Çin BL dizileri, Tayland BL dizileri, Japon BL dizileri, Kore BL dizileri ve En iyi BL dizileri. Bu listeleri de kontrol etmenizi tavsiye ederiz, böylece izlemek için en güzel BL dizilerini bulabilirsiniz.