Çin BL dizileri 2024

BL dizileri izlemeyi seviyor musunuz? Son yıllarda Çin’den de izlenebilecek BL dizileri çıkmaya başladı. Çinli yönetmenler Boys Love hikayeleri yazmaya başladı. Çin, Çin BL dramasında bir artış gördü ve insanlar daha fazlasını istiyor! Burada, son bölüme kadar sizi bağlayacak en ilginç Çinli BL dizilerinden bazılarından bahsedeceğiz.

Ayrıca ilginizi çekebilecek diğer BL dizi listeleri: Tayland BL dizileri, Tayvan BL dizileri, Japon BL dizileri, Kore BL dizileri ve En iyi BL dizileri. Bu listeleri de kontrol etmenizi tavsiye ederiz, böylece izlemek için en güzel BL dizilerini bulabilirsiniz.

Precise Shot

Precise Shot

Bir havalı tabanca atıcılığı yeteneği olan Shao Yi You, yarışma öncesi gerginliği nedeniyle birçok kez eyalet takımına katılmayı başaramadı. Oğlunun psikolojik zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için babası, özellikle çekim yeteneği olan genç Shao Yi Liang’ı evlatlık olarak aldı, Shao Yi You ile yaşamasına izin verdi. Ve iki çocuk sorunlarını çözmek için birbirlerine yardım etmeye başlarlar.

Lookism

Lookism

Lookism, okulunda zorbalığa uğradıktan sonra nihayet başka bir okula transfer olma cesaretini toplayan ‘çirkin’ bir çocuğun, Wen Shuai’nin hikayesini anlatıyor. Daha sonra çok farklı iki bedeni olduğunu keşfeder. Biri orijinal çirkin vücudu, diğeri ise yakışıklı bir vücut. Wen Shuai, iki beden arasında geçiş yapabileceğini öğrenir. Bir beden o uyanıkken, diğer beden ise o uyurken görünecektir. İki bedenin sırrı, Wen Shuai’nin hayatını tamamen değiştirir. Hiç hoş karşılanmadı ve popüler olmanın güzelliğini ve rahatlığını hissetmedi. Ama aynı zamanda bu yakışıklı vücut çok büyük bir sır saklamaktadır. Yakışıklı vücudun asıl sahibi Kris uyandığında gizemin katmanları çözülmeye başlar.

Stay With Me

Stay With Me

Babasıyla basit bir hayat yaşayan bir lise öğrencisi olan Su Yu, annesinin zengin bir adamla yeniden evlenip onu üvey kardeşi Wu Bi ile tanıştırmasıyla büyük bir değişiklikle karşı karşıya kalır. İlk farklılıklarına rağmen, Su Yu soğuk ve kibirli bir en iyi öğrenciyken, Wu Bi mantıksız bir başarısızdır, ilişkileri bir kazadan sonra beklenmedik bir dönüş alır. Yavaş yavaş birbirlerine ısındıkça bağları güçlenir. Ancak hararetli bir kavga çıkınca gerçek kimlikleri ortaya çıkar…

My Esports Genius Brother

My Esports Genius Brother

Jiang Yi Feng, tat alma ve dokunma duyusu olmayan ve renk körü yakışıklı bir Espor oyuncusu. Lu Lin, şu anda birçok hayranı olan ünlü bir idol. Jiang Yi Feng, kız kardeşinin Lu Lin’in dikkatini dağıttığını ve onun çalışmalarına odaklanmadığını düşündüğünde sosyal medyada onun hakkında kötü bir yorum yayınladı. Bu, ikisinin birbirleri hakkında kötü izlenimler edinmesine ve karşı karşıya gelmesine neden olur. Şimdi nihayet ilk kez buluşma şansı yakalayan kalpler, özellikle de Jiang Yi Feng’in duyuları nihayet harekete geçtiğinde hızla atmaya başlar.

Every Moment that I Think of You

Every Moment that I Think of You

2019’un sıcak yazında 18 yaşındaki Chen Zihao ve Yang Yuhang bir araya geldi. Sınıfın en iyisi olan Chen Zihao, yanlışlıkla sınıfının yakışıklı ve birincisi olan Yang Yuhang’ın son iki yıldır gizli mektup arkadaşı olduğunu keşfetti. Şans eseri karşılaşmanın ardından ikisi her şey hakkında konuştu ve ilişkileri her zamankinden daha yakın hale geldi. Ama yaklaşan üniversite sınavlarıyla, buradan sonra nasıl devam edecekler?

Capture Lover

Capture Lover

Bu drama, bir kozmetik şirketinin genel müdür yardımcısı Ding Jun Jie ile yönetim kurulu başkanının oğlu Ying Jia Ming’in hikayesini anlatıyor. İkisinin arasında, başlangıçta kısasa kısasa, kedi ve fare ilişkisi olmasına rağmen, yavaş yavaş birbirlerini tanımaya ve anlamaya başlarlar.

Honey Sir

Honey Sir

Gizli aşk, belirsizlik, yabancı ülke, yanlış anlama, kayıp ve büyüme dahil olmak üzere eşcinsel aşkın yedi görünümünü göstermek için yedi hikaye kullanılır. Birini sevmek için bir nedene mi ihtiyacınız var? Hiç aynı cinsten birine gizlice aşık oldunuz mu? Bir yuvanız varmış gibi hissettiğinizde kendinizi aşık mı hissediyorsunuz? Bir ilişkiye başladığınız için pişman mısınız? Hiç uzak mesafe ilişkisi yaşadınız mı? Bir ofis aşkınız oldu mu? Öne çıktığınızdan beri hayatınız nasıl değişti?

Youths in the Breeze

Youths in the Breeze

Dizi üç gençlik öyküsünden oluşuyor.

“Cat Boyfriend”: Kedi krallığından kedi Jiang Xiao Kui ve sahibi Jiang Qing mutlu bir hayat yaşıyor. Jiang Qing’in küçük kardeşi Jiang Xia eve dönene kadar. Kedilere alerjisi olan Xia ve küçük erkek kardeşinden nefret eden Jiang Xiao Kui, kız kardeşinin iyiliği için bir savaş başlattı.

“Close Friends”: Uzun süredir anlaşmazlığa düşen Xu Tian Yi ve Li Shi Lin, yaz sprint eğitimi sırasında yeniden bir araya geldi. Birbirleriyle rekabet etme sürecinde yanlış anlaşılmaları giderildi. İkisi takıma girmek için birlikte çalışırken bir kaza oldu.

“My Novel Boy”: Genç bir adam olan Yu Sheng, yanlışlıkla Xu Mo’nun romanında bir karakter olduğunu keşfetti. Kendisinin ve kız kardeşinin trajik sonunu öğrendikten sonra, kaderini değiştirmek için yazarla savaşmak üzere gerçek dünyaya geldi.

In Your Heart

In Your Heart

Dizi, çocukluk aşkları olan Cheng Yi ve Ling Zi Ming ile onların kinci arkadaşları Lu Xiang Lin ve Yue Yu Zhi’nin hikayesini anlatıyor. Ling Zi Ming ve Cheng Yi, iki çocukluk arkadaşıdır. Zi Ming, çocukluğundan beri en büyük ikinci teyzesiyle birlikte yaşarken, Cheng Yi büyükannesi tarafından büyütüldü. Benzer aile geçmişi nedeniyle, iki erkek çocuk duygusal olarak birbirlerini desteklediler. Ancak ergenliğe girdiklerinde, psikolojileri dramatik değişikliklere uğradı. Hala genç olan erkeklerin aşkın ne olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Birbiri ardına yakınlaşmaya çalışsalar da, beklenmedik bir şekilde birbirlerinden giderek uzaklaşırlar.

My Novel Boy

My Novel Boy

Gangsterlerden kaçan genç bir hırsız, aslında bir yazarın romanında bir karakter olduğunu öğrendiği başka bir dünyaya girebileceğini keşfeder. Yazar hikayesine daha tatmin edici bir son bulana kadar ayrılmayı reddediyor. Yazar ve hırsız hayatlarındaki sorunları çözüp mutluluğu bulabilecekler mi?

Yuan Lai Shi Zhe Yang De Nan Sheng Su She

Yuan Lai Shi Zhe Yang De Nan Sheng Su She

Neşeli Chen Jian, erkek yurdundaki iki kişilik odaya taşındı ve buzdağı suratlı somurtkan bir oda arkadaşı olan Luo Binbing ile tanıştı. Buz ve ateşin mükemmel birleşimi, öğrenciler tarafından çeşitli “kazalar” nedeniyle bir çift olarak yanlış anlaşılmış, ancak aslında ikisi uyumsuzdur, ancak aynı çatı altında yaşamak zorunda kalmışlardır. Yanlış anlaşılmalar ve problemler arka arkaya geldiğinde, işler değişmeye başlar. Bu drama, Kuaikuai TV tarafından özel olarak yayınlanan kısa bir dramadır. Toplam 18 bölüm vardır, her bölüm yaklaşık 5 dakikadır.