Roblox’ta isim değiştirme

Roblox 2006’dan beri var, bu yüzden oyuncular isimlerini değiştirmek için çok fazla bahaneye sahip olabilir. Bu kılavuz, oyunculara Görünen Adlarını nasıl değiştireceklerini gösterecektir.

Oyuncular, Roblox’ta Görünen Adlarını değiştirebilirler. Bu kılavuz, oyunculara bunu nasıl yapacaklarını gösterecektir. Roblox, dünyanın en büyük oyunlarından biridir ve 2006’dan beri piyasada. Oyunun bu kadar uzun süredir piyasada olduğu göz önüne alındığında, oyuncuların neden kullanıcı adlarını değiştirmek isteyebilecekleri mantıklı. İnsanlar yaşlandıkça zevkleri değişir ve muhtemelen 11 yaşındayken uydurduklarından farklı bir şeyle yollarına devam etmek isteyeceklerdir. İşte oyuncuların Roblox’ta Görünen Adlarını nasıl değiştirebileceklerine dair kapsamlı rehber.

Yeni başlayanlar için, kullanıcı adınızı değiştirmek ücretsiz değildir. Oyuncuların kullanıcı adlarını değiştirmek için Robux satın almaları gerekecektir. Bu, oyuncuların avatarları, özel kozmetikleri ve yeni yetenekleri için yükseltmeler satın almalarını sağlayan oyundaki premium para birimidir. Oyun, oyunculara Robux’u ücretsiz almanın yollarını sunuyor, ancak bunlar çok az. Oyuncuların Roblox’ta Görünen Adlarını nasıl değiştirebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Roblox’ta Görünen Ad Nasıl Değiştirilir?

Roblox’ta Görünen Adınızı nasıl değiştireceğinize çocuklar adım kılavuz burada.

  1. Roblox Web Sitesine giriş yapın.
  2. Ekranın sağ tarafında bir dişli simgesi olacaktır. Bunu seçin ve “Ayarlar”ı seçin
  3. Ayarlar sayfasının sağ tarafında oyuncular bir kalem ve kağıt simgesi görecektir.
  4. Bu simgeyi seçin, oyuncunun Kullanıcı Adını değiştirmesine izin verecektir. Oyuncuların bunu değiştirmek için 1000 Robux harcaması gerekecek.

Kullanıcı adınızı değiştirirken oyuncuların akılda tutması gereken birkaç kısıtlama vardır.

  • Oyuncular başka bir oyuncuya ait bir isim seçemezler.
  • Oyuncular, sahip olabilecekleri alternatif bir hesapla isim takası yapamazlar.
  • Diğer oyuncular, isterlerse, değiştirilse de eski adınızı görebilecekler.

Sonuç olarak, kullanıcı adınızı değiştirmek, çevrimiçi oyun deneyiminin büyük bir parçasıdır. Oyuncuların nesiller boyunca aynı kullanıcı adını kullanmaları pek olası değildir. Çevrimiçi oyun, Xbox Live ve PlayStation 3 döneminde gerçekten ana akım haline geldiğinde, birçok kullanıcı adı sadece oturum açma yöntemi olarak oluşturuldu. Kullanıcı adınızı değiştirmek, oyun alanının normal bir parçasıdır. Çok şükür Roblox sonunda bu özelliği kullanıcı adı değiştirme güncellemesi ile ekledi.