New Amsterdam 5. sezon ne zaman?

“New Amsterdam”, dört sezon boyunca NBC’de oldukça iyi iş çıkardı. New Amsterdam Hastanesi’nin yeni tıbbi direktörü Dr. Max Goodwin’in (Ryan Eggold) etrafında dönen bir tıbbi dramadır. Çökmekte olan bir evlilik, kanser teşhisi, yaklaşan babalık ve işteki kişilerarası çatışmalarla uğraşıyor. Şu anda NBC’de yayınlanmakta olan üçüncü sezonda Dr. Goodwin, tek başına ebeveynlik ile başa çıkmakta, 2. Sezonda karısını bir trafik kazasında kaybetmiştir ve işte, COVID-19 salgınının tahribatını geride bırakmaya çalışmaktadır.

Dizi Ocak ayında üç sezon daha yenilendi, bu da dizinin toplamını beş sezona çıkaracak. Sezon 4’ün 25 Mayıs’ta sona ermesiyle, beşinci sezonda hayranları ne bekliyor olabilir? “New Amsterdam”ın yaklaşan beşinci sezonu hakkında bildiklerimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

New Amsterdam Sezon 5’in çıkış tarihi nedir?

Dizinin dördüncü sezonu NBC’de yayınlandı ve sezon çok kısa bir süre önce tamamlandı. Ancak şimdilik 5. sezon için henüz belirlenmiş bir çıkış tarihimiz yok. NBC’nin diziye sonbaharda başlatma tercihine bakılırsa, bir sonraki sezonu için Eylül veya Ekim 2022 muhtemel tarih olabilir.

Canlı reytinglerde ortalama 1,7 milyon izleyici ve Canlı+7 izlemelerde 4,6 milyon izleyiciye ulaşan diziyle, izleyicilerin New Amsterdam’daki personel için sırada ne olduğunu heyecanla beklediğinden emin olabilirsiniz. Peki New Amsterdam’ın 6. sezonu olacak mı? Hayır. New Amsterdam iptal edildi ve 5. sezon son sezon olacak.

New Amsterdam 5. sezon oyuncuları

Şu an için diziye yeni bir oyuncu eklendiğine dair bir bilgi gelmedi ve konuk yıldızlar olmayacak. Dr. Goodwin ve Dr. Lauren Bloom (Janet Montgomery), Dr. Floyd Reynolds (Jocko Sims), Dr. Helen Sharpe (Freema Agyeman) ve Dr. Ignatius “Iggy” Frome (Tyler Labine) geri dönecek.

Ancak, “New Amsterdam” 3. Sezonda bir oyuncu kadrosunu kaybetti. Anupam Kher (Dr. Vijay Kapoor) üçüncü sezon galasında diziden ayrıldı. Kher, Instagram’da “Geçtiğimiz yıl dünyadaki pek çok insan için, özellikle Dr. Kapoor için zor oldu. Bu gösterinin bir parçası olmak benim için inanılmaz derecede özel bir zamandı ve asla unutmayacağım. New Amsterdam Ailesi her zaman kalbimde özel bir yere sahip olacak. İzleyicilere sevgileri, destekleri ve iyi dilekleri için minnettarım, özellikle de eşim Kirron için [Kirron Kher için kısa süre önce bir tür kan kanseri olan multipl miyelom teşhisi kondu]. Umarım hepiniz yolculuğumda ve gelecekteki projelerimde bana katılmaya devam edersiniz.” dedi.

New Amsterdam 5. Sezon konusu

Doğal olarak, dizinin 4. sezondan sonra nereye gideceğine dair bir haber yok, çünkü prodüksiyonun tam ortasında. Ancak COVID-19, diğer birçok tıbbi dizide olduğu gibi, karakterin devam eden ilişkisi gibi muhtemelen bir odak noktası olmaya devam edecek.

3. Sezonun son bölümlerinden itibaren, Dr. Goodwin yavaş ama emin adımlarla, 2. Sezonda karısı Georgia’nın (Lisa O’Hare) ölümünün ardından Dr. Helen Sharpe’a olan duygularını itiraf etmeye doğru ilerliyor. hastanenin birçok eski uygulamasını yenilerken, kanser savaşının sonuçlarıyla ilgilenir ve kızı Luna’yı yetiştirir.

Başka bir yerde, Dr. Lauren Bloom, Pakistan’dan eski bir çocuk doktoru olan Leyla’ya (Shiva Kalaiselvan), Amerika’da doktorluk yapmak için lisansı olmadığı için Uber benzeri bir araç paylaşım programı için araba kullanmak zorunda kalan Leyla’ya aşık olmuştur. Dr. Floyd Reynolds kısa süre önce Evie (Margot Bingham) ile olan nişanını bozdu ve tüm hastane Dr. Vijay Kapoor’un ölümünün yasını tuttu.