MHRS randevu saat kaçta açılıyor?

Hastaneden randevu almak için kullanılan MHRS sisteminde randevular saat kaçta açılıyor diye merak ediyorsanız, doğru cevabı öğrenmek için bu rehberin alt satırlarını okumaya devam edin.

Özellikle son yıllarda hastaneden randevu almak ciddi şekilde zorlaştı. Vatandaşlar neredeyse istedikleri birime randevu bulamaz halde ve günler sonrasına bile boş yer bulmak imkansız. Ancak randevular her gün belirli bir saatte yeniden açılıyor. Bunun takibi için o saat için alarm kurmanız gerekebilir.

MHRS randevu açılma saati

MHRS Hastane Randevu Merkezi’nden randevu almak isteyenlerin her gün sabah 10’dan sonra yeni randevu açılıp açılmadığına bakması gerekiyor. Yeni randevular her gün farklı bir saatte açılır. Genelde saat 10, 16 veya gece 12’de sıfırdan açılır. Dileyenler sabah 10’da MHRS sisteminde hazır bulunarak 15 gün sonra için randevu alabilirler.

MHRS’de randevu alırken en erken 1 gün sonra, en geç 15 gün sonra için randevu alabileceğinizi unutmayın. Bu nedenle her gün saat 10’da, gelecek 15.gün için yeni randevular açılır. Randevu alabilmek için telefonunuzun alarmını saat 10:00’a kurun ve hemen randevu açılmış mı diye kontrol edin.

Tabi ki ALO 182 randevu alma sistemini 7/24 esaslı arayabilirsiniz. Bu sistem 24 saat çalışmaktadır. Ayrıca bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan MHRS uygulaması üzerinden istediğiniz anda randevu alabilirsiniz.