Pendik iftar çadırı 2024

Ramazan bereketi tüm şehri kutsarken, vatandaşlar bu yıl Pendik’te iftar çadırının nerede kurulduğunu merak ediyor. Pendik iftar çadırı ile ilgili bilgiler belli oldu. Pendik’te iftar çadırı adresi sayfayı aşağıya doğru kaydırarak için okumaya devam edin.

Pendik Belediyesi’nden aldığımız bilgiye göre, Pendik’te bu yıl vatandaşlara 5 ayrı noktada kurulan iftar çadırlarıyla iftar hizmeti sağlanacak, Pendik Belediyesi tarafından ramazan nedeniyle iftar hizmeti verilecek. Pendik’te kurulan ramazan çadırlarında dileyen vatandaşlar ücretsiz şekilde iftarlarını açabilecek.

Pendik Belediyesi iftar çadırı

Pendik Belediyesi tarafından 12 noktada ramazan çadırı kuruldu. Pendik Belediyesi ramazan çadırları; Kurtköy Kültür Sokağı, Kavakpınar Ahmedi Hani K.M.Yanı, Esenyalı Dörtyol Metro, Pendik Millet Bahçesi, Kurtköy Kültür Sokağı, Yenişehir Yahya Kemal Beyatlı Spor Merkezi, Bademlik Gülbeden Hatun Cami, Dumlupınar Merkez Cami, Şeyhli Akşemseddin Cami, Orhangazi Merkez Cami, Velibaba Merkez Cami ve Pendik Sahil Etkinlik Alanı’nda olacak.

pendik belediyesi iftar yerleri

Pendik’te ramazan ayı nedeniyle Pendik Millet Bahçesi içinde 1.000 metrekarelik iftar çadırı kuruldu. Pendik Belediyesi özel iftar çadırlarında hem vatandaşlar hem de memleket dernekleri ağırlanıyor ve vatandaşlar iftar açabiliyor.

Pendik’te ayrıca ramazan boyunca Pendik Belediyesi Aşevi‘nde günde 7.500 kişiye sıcak yemek çıkarılıyor. Pendik’te ramazan için oruç açmak isteyen vatandaşlar ihtiyaç sahibi olmaları durumunda aşevinde yemek yiyebilecek. Pendik Belediyesi tarafından aşevi hizmeti ile ramazan için iftarlık dağıtımı devam ediyor.