İstanbul’da Sportive mağazaları nerede?

Sportive, başta Nike olmak üzere birçok ünlü spor giyim markasının Türkiye distribütörü konumunda. Sportive aynı zamanda Türkiye İş Bankası’na ait bir spor mağazasıdır. Peki İstanbul’da Sportive mağazaları nerede var?

Sportive mağazaları ağırlıklı olarak Avrupa Yakası’nda olsa da Anadolu Yakası’nda da mağazalar mevcut. Sirkeci mağazası kısa süre önce kapanan Sportive’nin şu anda İstanbul’da 8 adet mağazası bulunuyor.

İstanbul Sportive mağazaları

istanbul-sportive

Sportive’nin Anadolu Yakası mağazaları Bağdat Caddesi’nde Suadiye mevkiinde ve Maltepe Hilltown AVM’de bulunuyor. Sportive’nin Avrupa Yakası mağazaları ise Aqua Florya AVM, Mall of Istanbul AVM, Vialand AVM, Özdilek Park AVM içinde yer alıyor. Ayrıca Beylikdüzü’nde 2 adet Sportive mağazası bulunuyor.

Aşağıda Sportive’nin İstanbul’daki mağazalarının listesini ve adreslerini bulabilirsiniz:

  • Sportive Aqua Florya AVM: Şenlikköy Mah. Yeşilköy Cad. 1.Kat Florya/Bakırköy
  • Sportive Mall of Istanbul AVM: Ziya Gökalp Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi, No: 7 Mall of İstanbul AVM Zemin Kat İkitelli/Başakşehir
  • Sportive Beylikdüzü Outlet: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No:32 Haramidere/Esenyurt
  • Sportive Beylikdüzü Sezon: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No:32 Haramidere/Esenyurt
  • Sportive Vialand AVM: Yeşilpınar Mah. Bölge Park İçi Yolu Girne Caddesi Zemin Kat Eyüp
  • Sportive Suadiye: Suadiye, Ayşeçavuş Cd No:3, 34740 Kadıköy
  • Sportive Hilltown AVM: Aydınevler Mahallesi, Çamlıca Sitesi Yolu Sokak 34765 Maltepe
  • Sportive Özdilek Park AVM: Esentepe Mah. Büyükdere Caddesi Özdilek Park Avm -2. Kat Levent/Şişli

Sportive’de satılan markalar

Sportive, Arena ve Nike Aksesuar Türkiye distribütörüdür. Ayrıca, Nike, Adidas, Puma, Asics, Billabong, Birkenstock, Black Diamond, Columbia, Converse, Craghoppers, Deuter, Dynamic, Eastpak, Esqudo, Exuma, Freecamp, Hannah, Igor, John Frank, Kappa, Merrell, Quiksilver, Reebok, Regatta, Skechers, Slipstop, Spalding, Sport Point, The North Face, Trekmates, Uquip, Vans ve Voit markaları da Sportive mağazalarında yer almaktadır.