AK Parti’de Teşkilatın Temurhan Yıldız Israrı Kriz Yarattı

- 6 yorum

AK Parti‘nin Kartal için, Kartal’da yaşamayan birini aday göstereceği iddiası ve genel merkezde bunun konuşuluyor olduğu duyumları, Kartal’da teşkilatı gerdi.

Teşkilatçıların, kendi adayları olarak gördükleri Temurhan  Yıldız‘ın arkasında durması ile aday belirleme süreci içinden çıkılmaz bir hal alırken bazı kanaat önderleri ise çok farklı bir isimde diretiyor. Buna Erzurum’lu tanınmış önemli bir ismin gizliden gizliye kendi adamını aday yaptırtma girişimleri de eklenince aday belirleme süreci tam bir krize döndü.

Son duyumlara göre Kartal’daki kulislerde, AK Parti teşkilat emekçileri ise aralarında, Temurhan Yıldız için, “kimsenin elini cebine koymadığı zamanlarda teşkilatı doğrulttu, tam bir Kartallı ve Kartal’ın tüm sorunlarını biliyor aynı zamanda temiz bir politikacı, neden böyle bir insan dururken seçim sırasında ortaya çıkan ya da Kartallı olmayan birini aday yapmak istiyorlar” şeklinde konuşuyor.

Her ne kadar teşkilat Yıldız’ın arkasında dursa da kimi aday adayları ise seçilemeyeceklerini düşündükleri için, şimdiden Kartallı olmayan adaya da destek vereceklerini ve önemli olanın Başbakan’ın ağzından çıkacak söz olduğunu açıklıyor. Teşkilat emekçileri ise Temurhan Yıldız ya da Kartallı birisinin aday yapılmasından yana.

Bu habere 6 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
kaan

Ne teşkilatı ya insan bi sonrasi geliyor Timurhan yıldız bey in kurduğu teşkilat mi bakin Başbakan olmazsa partiye oy getirebilen adam kac kisi var hic o olursa ben akparti ye oy veririm dedirten kac kisi var teskilat üyesi , sallama dan soylesinler onlar da olmasa tanidiklari zaten oy verir akparti ye hic chp, mhp ye oy veren 1000 veya 500 yok 100 oy alabilen kac teşkilat uyesi var varsa hodri meydan ciksin
AMA KARTAL TEŞKİLATI BU BU TEŞKİLAT TA TIMURHAN YILDIZ IN ESERI
Yeni başkan umarım teşkilatı samimi kişilerle doldurur başkanı rahat bir çalışmasını sağlar lar,,,,

Murat Orucoğlu

bence bir belediye yokken elini taşın altına koymak büyük bir dava adamlıgıdır ayrıca belediye başkanı olmak zorunda degil peki digerleri olmak zorundamı ayrıca vefa bizim partinin başbakanın en önemli özelligidir Avk TEMURAN YILDIZ ilçe Bşk lıgında belediye seçimleri sonrası tüm seçimlerde teşkilatıyla bereber kenetlenerek hep zaferle çıkmıştır

kartal can

Halen hizmetten bahsediyorsunuz kaç sene AKP belediyesi yönetti Kartalı istelik İBB de AKP partisinden Kartal kalıcı olarak kaç hizmet yapıldı bu süre içinde varsa yoksa Cevizli Tamirhaneye çalışıldı bu süre içinde Pendik Maltepe Dolayoba Şekerpınar Sultanbeyli Samandıra bu gibi yerler aldı başını gitti Kartal yerinde saydı bir meydan bir bankalar caddesi granit kaplandı o kadar.

emirhan pestil

Temurhan bey cokta guzel yakısır o koltuga ,hakkınıda verır o koltugun hiç suphenız olmasın ve yıllarını teskılata harcamıs bır ınsan onun donemınde de cok guzel seyler yasadı bu teskılat ve bır secım kaybetmıs olabılır ama kartal 5 yıl kaybettıı hizmet noktasında. tabıkı onemlı olan basbakanın takdırı kım olursa olsun bız teskılat olarak adayımızın arkasındayız

Ezgi

Hiç doğru bir yorum değil bende teşkilatçıyım ve emeğine de saygı duyuyorum ama belediye başkanı olmak zorunda değil ayrıca 2009 da belediye seçimini kaybettiğimizde kendisi ilçe başkanıydı neden kazanmadı şahsen ben arkasında durmam çünkü bana her iyiliğine karşılık olarak hep kötü davranmıştır kendime sayımdan dolayı uzak dururum emeğinin karşılığı olarak başka bir şekilde değerlendirilsin ben başkan adayı olmasından yana değilim aday olmamasının kendisi içinde hayırlı olacağını düşünüyorum çünkü kaybetme ihtimali yüksek sonrası hüsran olur benden samimi kardeş uyarısı birlik olup iyi bir aday çıkarsından dışardan aday a da karşıyım teşkilat dediklerine gelince bir takıp menfaat yapıldığı için o planın içinde olanlar yanında ama sonuç kimseyi mutlu etmeyecek benden söylemesi aday olmak başka olmak anlamına gelmez