Demokrat Parti yeni Kartal ilçe binasını açıyor

- Yorumlar

Vuslat Gülke Balkış başkanlığındaki Demokrat Parti Aralık ayı başında yeni teşkilat binasına taşınmaya başlamıştı.

Tüm çalışmaları tamamlayan Demokrat Parti Kartal Teşkilatı bugün yeni ilçe binasının açılışını coşkulu bir törenle gerçekleştirecek.

Kordonboyu Mah.Hükümet Cad. Dr.Şerafettin Apt.No:11/36 adresinde bulunan yeni ilçe teşkilatının açılışı bugün saat 13:00’te gerçekleşecek.

Demokrat Parti Kartal’da yeni ilçe teşkilatını hizmete açtı

Açılışa Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Vuslat Gülke Balkış katıldı.

Ankara’dan İstanbul’a geçerken gece yarısı İzmit’te konaklayan Demokrat Parti heyeti Çorba Keyfim isimli mekanda ağırlandı.

DP Kocaeli İl Başkanı Levent Yağız ve bir grup partili tarafından karşılanan DP Genel Başkanı Uysal, Çorba Keyfim’de ağırlandı. Genel Başkan Uysal ile birlikte Genel Başkan Yardımcısı Fuat Kara, MKK üyeleri Murat Aydoğdu, Fevzi Canbaz ve Ahmet Aydın da bu buluşmada yer aldı. Gebze İlçe Başkanı Rüstem Keskin, Çayırova İlçe Başkanı Kurban Akbaş, Körfez İlçe Başkanı Uğur Nurcan, Kandıra İlçe Başkanı Ender Altınay ve İzmit İlçe Başkanı Osman Akkenar’ın yanı sıra partinin önde gelen isimlerinden Dr. Serdar Kaman ve Uğur Saral da buluşmada yer aldı.

Daha sonra Kartal’a doğru yola çıkan DP Ekibi Kartal’da Demokrat Parti yeni ilçe teşkilatının açılışını gerçekleştirdi. Yeni ilçe teşkilatı Kordonboyu Mah.Hükümet Cad. Dr.Şerafettin Apt.No:11/36 adresinde hizmete açıldı.

x