Şile konser takvimi 2024

Şile’de konserler dur durak bilmiyor. Şile’de vatandaşların her hafta dinleyebileceği harika konserler düzenleniyor. Şile konserleri kapsamında çok sayıda tanınmış şarkıcı sahne alarak Şilelilere en güzel performanslarını sergiliyor.

Şile’de düzenlenen konserler genellikle Şile merkezde veya Ağva’da düzenleniyor. Şile konserleri özellikle yaz aylarında vatandaşların tatile geldiği zamanlarda çok sayıda insanın katıldığı büyük eğlencelere sahne oluyor. Şile konserleri bölgede çok popüler olmaya devam ediyor.

Şile konser takvimi

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Şile Belediyesi işbirliğiyle Şile’de 14 – 20 Ağustos tarihleri arasında 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali yapılacak. Şile Bezi festivali kapsamında Şile’de çok sayıda konser düzenlenecek. Konserlerin listesini aşağıda görebilirsiniz.

30 Ağustos 21:00
Zafer Bayramı Konseri
Sanatçı Ahmet Şafak, Zafer Bayramı nedeniyle Şile'de sahne alıyor.
- Şile Kent Meydanı

Şile Belediyesi, Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, Şile Kitap Festivali, Ağva Şenlikleri ve Geleneksel Yağlı Güreşleri gibi önemli Şile Festivallerinden sonra popüler sanatçıların konserleri ile devam ediyor.

Ağva Şenlikleri kapsamında çok sayıda konser ile vatandaşları müzik lezzetine doyuran Şile Belediyesi, Şile festivali kapsamında çok sayıda konser etkinliği düzenlemeye devam edecek. Şile’de yapılacak festivaller kapsamında çok sayıda popüler sanatçı sahne alacak.