Esenler Belediyesi ücretsiz kurslar

Esenler Belediyesi’nin ücretsiz kursları tüm vatandaşlar için devam ediyor. Esenler’in sanata açılan kapısı Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) için yeni dönem kurs kayıtları başladı.

Enstrüman ve Müzik Eğitimi, Geleneksel Sanatlar ile Edebiyat Sahne Sanatları ve Atölye Çalışmaları ana başlıkları altında, 44 branşta Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim veren ESEV, yeni döneminde tüm sanatseverlere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Esenler’de ücretsiz kurslar

6 yıldır Esenler’in kültür hayatına yön veren ESEV’de bu yıl da, bağlamadan kemana, senaryo yazımından kaligrafi kursuna kadar çok geniş yelpazede verilecek eğitimlerle her yaştan sanatseveri ağırlayacak. 6-8 yaş arası çocukların piyano, drama ve halk oyunları eğitimi alabilecekleri merkezde, 8 yaş üzeri herkes dilediği sanat dalı için başvuruda bulunabiliyor.

Esenler Belediyesi Sanat Evi kurs

ESEV’e katılmak isteyen adaylar, son başvuru tarihi 20 Eylül Çarşamba gününe kadar, esevkayıt internet sitesi üzerinden online olarak başvurularını yaptıktan sonra, ESEV’e gelerek kayıtlarını tamamlayabilirler.

ESEV’de, 7’den 70’e her yaştan insana ücretsiz gitar, bağlama, ney ve çello gibi 40’tan fazla branşta kurs veriliyor. Detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (212) 611 85 62 numaralı telefonu arayabilirler.