Adalar Vapur Saatleri 2024

İstanbul’da Adalar ilçesine yönelik çok sayıda vapur seferi düzenleniyor. İstanbul Adalar vapur saatleri, 2024 yılı için güncel tarifeye göre yeniden düzenledi. Vapur işletmeleri, düzenlemelerin yolculardan gelen talepler, mevsim şartları ve yoğunluklara göre yapıldığını duyurdu.

Şehir Hatları, Dentur, Prenstur ve İDO’nun Adalar’a yönelik gerçekleştirdiği seferlerle ilgili güncel bilgi almak için okumaya devam edin. Aşağıda, Adalar’a yapılan tüm vapur seferlerinin güncel sefer saatlerini içeren sefer tablolarını tek bir sayfada toplu olarak size sunacağız.

1. Kartal – Adalar vapur saatleri

Prenstur Kartal – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. Ayrıca sefer ücretleri gibi Kartal – Adalar vapur seferleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki ekli sayfaya bakabilirsiniz.

kartal adalar vapur saatleri

Burada İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden Şehir Hatları’nın Adalar seferleri ile ilgili size bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca diğer özel firmalar tarafından yapılan seferler hakkında da bilgiler verilmiştir.

2. Kabataş – Adalar vapur saatleri

Şehir Hatları’nın Adalar – Kabataş vapur saatlerini öğrenmek için Adalar – Kabataş vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

kabatas-adalar-hatti
kabatas-adalar-hatti-2

İstanbul’un Adalar ilçesine İstanbul’dan il içi vapur seferleri düzenleyen kuruluşlar İBB Şehir Hatları ve Dentur şirketidir. Ayrıca Kartal’dan Adalar’a vapur seferleri de vardır.

Dentur’un Kabataş – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için Adalar – Kabataş vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

Kabatas-Adalar-vapur-seferleri

3. Beşiktaş – Adalar vapur saatleri

Şehir Hatları’nın Adalar – Beşiktaş saatlerini öğrenmek için Adalar – Beşiktaş vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

adalar-besiktas-hatti

Dentur’un Beşiktaş – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için Adalar – Beşiktaş vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

Besiktas-Adalar-vapur-seferleri

4. Bostancı – Adalar vapur saatleri

Şehir Hatları’nın Bostancı – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için Bostancı – Adalar vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

bostanci-adalar-ring-hatti

Şehir Hatları’nın seferleri şöyledir: Adalar-Beşiktaş, Adalar-Kabataş, Bostancı-Adalar, Maltepe-Adalar.

5. Maltepe – Adalar vapur saatleri

Şehir Hatları’nın Maltepe – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için Maltepe – Adalar vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

maltepe-adalar-hatti

Dentur’un seferleri şöyledir: Avcılar-Adalar, Beşiktaş-Adalar, Eminönü-Adalar, Kabataş-Adalar, Sirkeci-Adalar şeklindedir.

6. Eminönü – Adalar vapur saatleri

Dentur’un Eminönü – Adalar vapur saatlerini öğrenmek için Adalar – Eminönü vapur seferlerini gösteren tabloya bakabilirsiniz:

eminonu-adalar