İYİ Parti Kartal yeni ilçe başkanı belli oldu

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı olarak Dilruba Oğulcuklu atandı. İYİ Parti Kartal’da ilk kadın ilçe başkanı dönemi yaşanıyor. İYİ Parti’nin Kartal İlçe Başkanlığı görevi için Dilruba Oğulcuklu’nun ataması yapıldı.

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı, 2. Olağan İlçe Kongresini 23 Şubat 2020’ta yapmış ve kongrede İYİ Parti Dr. Fuat Onbaşılı ilçe başkanı olarak seçilmişti. Onbaşılı’nın geçtiğimiz günlerde görevden alınması sonucu yerine Dilruba Oğulcuklu atandı.

İyi Parti Kartal İlçe Başkanı kimdir?

İYİ Parti’de Kartal ilçe başkanı olarak Dilruba Oğulcuklu görev almaktadır. Dilruba Oğulcuklu, görevine Mart 2022’den itibaren başlamıştır.

Böylece İYİ Parti’nin yeni ilçe başkanı Dilruba Oğulcuklu oldu. Oğulcuklu, İYİ Parti’nin Kartal’da 4. ilçe başkanı oldu. Daha önce kurucu ilçe başkanı Bünyamin Balta, ardından yerine atanan Burak Tok ilçe başkanı olarak görev yapmıştı. Tok’un ardından yapılan ilk ilçe başkanlığı seçimlerini Onbaşılı kazandı. Onbaşılı’nın geçtiğimiz günlerde görevden alınması sonucu yerine Dilruba Oğulcuklu görevlendirildi.