Dragos sahilde trafik kazası

İstanbul Kartal’da Dragos sahilinde trafik kazası meydana geldi. Dragos sahil yolunda meydana gelen kazada park yapmaya çalışan bir otomobil ile seyir halindeki başka bir otomobil çarpıştı.

Kaza, 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü Kartal Sahili Turgut Özal Bulvarı Dragos mevkiinde Pendik istikametinde meydana geldi. Park yapmaya çalışan SUV model bir otomobil ile seyir halindeki başka bir otomobil çarpıştı. İhbar üzerine kaza mahalline polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. Kazada can kaybı ve yaralanma olmadı. Kaza sonrası olay yerinde kaos yaşandı, vatandaşlar panik oldu.

Dragos sahil yolunda son kazalar

18 Ocak 2020’de İstanbul Kartal’da kırmızı ışıkta geçtiği iddia edilen bir otomobil, kamyonetle çarpıştı. Otomobilde bulunan 5 kişi kazada yaralanırken, kamyonet şoförü yara almadan kurtuldu. Kaza saat 00:00 sıralarında Kartal Orhantepe Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda Kartal ile Maltepe’nin sınırında meydana geldi. İddiaya göre kırmızıda geçen otomobil, kamyonete çarptı. Kazada kamyonetin kasa, araçtan ayrılırken, kamyonet sürücüsü olayda yara almadı. İhbar üzerine kaza mahalline itfaiye, sağlık ve polis ekipleri intikal etti. İtfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarılan yaralılar sağlık ekiplerine teslim edildi.

13 Temmuz 2019’da İstanbul Kartal’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Dragos sahil yolunda meydana gelen kazada sağlık çalışanı olduğu öğrenilen kişinin kullandığı araç kaza yaptı. Olayda bir kişi öldü. Kaza, Kartal Sahili Turgut Özal Bulvarı Dragos mevkiinde meydana geldi. 40 yaşındaki Esengül Yılmaz adlı sağlık çalışanının kullandığı araç takla attı. Alınan bilgilere göre, sağlık çalışanı yola savrularak feci şekilde hayatını kaybetti. İhbar üzerine kaza mahalline polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. İtfaiye ekiplerinin araçtan çıkardığı kişinin sağlık ekipleri tarafından öldüğü tespit edildi.