Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e nasıl gidilir?

İstanbul Kartal'dan Büyükbakkalköy'e hangi Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarıyla gidildiğini öğrenin, takip etmeniz gereken güzergahları bulun

İstanbul Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e toplu taşıma ile nasıl gidildiğini öğrenmek isteyenler için adım adım takip etmeleri gereken güzergah burada. Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e giderken kullanmanız gereken Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarını bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerinden Kartal, Aydos Ormanı ve Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Peki Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e giderken hangi yolu takip etmeniz gerekiyor? İşte bu sorunun cevabını sizin için hazırladık…

Kartal – Maltepe Büyükbakkalköy ulaşım

Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e giderken kullanmanız gereken otobüsün geliş saatini, haritaları, servis değişikliklerini ve tren programlarını bu sayfadan kontrol edin. Kartal’dan Maltepe Büyükbakkalköy’e 2 farklı güzergahtan 6 farklı yol tarifi ile gidebilirsiniz. Bu güzergahlardan biri Samandıra tarafından, diğer ise minibüs yolu tarafından Maltepe içinden ulaşmayı ön görür.

Kartal merkezden Maltepe Büyükbakkalköy’e ulaşım

– Kartal Üsküdar Caddesi veya Egemenlik Bulvarı’ndan Kadıköy’e Maltepe’den E-5 üstünden giden bir minibüse binin. Maltepe Köprüsü‘nde minibüsten inin. Maltepe – Büyükbakkalköy minibüsüne binin.

– Kartal’dan Marmaray‘a binin. Maltepe İstasyonu‘nda trenden inin ve güney çıkışından çıkın. Maltepe – Büyükbakkalköy minibüsüne binin.

– Kartal Üsküdar Caddesi veya Egemenlik Bulvarı’ndan Kadıköy’e Maltepe’den E-5 üstünden giden bir minibüse binin. Maltepe Köprüsü‘nde minibüsten inin. KM43 veya KM44 nolu İETT otobüslerinden birine binin.

Kartal’ın üst kısımlarından Maltepe Büyükbakkalköy’e ulaşım

– Kartal’dan, Spor Caddesi üzerinden 131Y veya 132S nolu İETT otobüslerine binin. Kazım Karabekir Caddesi durağında inin. 132YB nolu İETT otobüsüne aktarma yapın.

– Kartal’dan Yeditepe Üniversitesi‘ne giden minibüse binin. B.Bakkalköy Sp. / Samandıra Yönünde minibüsten inin. 132YB nolu İETT otobüsüne aktarma yapın.

– Kartal’dan Yeditepe Üniversitesi‘ne giden minibüse binin. Cezaevi ziyaretçi girişi önünde inin. Maltepe-Büyükbakkalköy minibüsüne binin.