Kartal’dan Maltepe Esenkent’e nasıl gidilir?

İstanbul Kartal'dan Esenkent'e hangi Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarıyla gidildiğini öğrenin, takip etmeniz gereken güzergahları bulun

İstanbul Kartal’dan Maltepe Esenkent’e toplu taşıma ile nasıl gidildiğini öğrenmek isteyenler için adım adım takip etmeleri gereken güzergah burada. Kartal’dan Maltepe Esenkent’e giderken kullanmanız gereken Marmaray tren, metro, İETT otobüs ve minibüs hatlarını bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerinden Kartal, Aydos Ormanı ve Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Peki Kartal’dan Maltepe Esenkent’e giderken hangi yolu takip etmeniz gerekiyor? İşte bu sorunun cevabını sizin için hazırladık…

Kartal Maltepe Esenkent ulaşım

Kartal’dan Maltepe Esenkent’e giderken kullanmanız gereken otobüsün geliş saatini, haritaları, servis değişikliklerini ve tren programlarını bu sayfadan kontrol edin. Kartal’dan Maltepe Esenkent’e 2 farklı güzergahtan 8 farklı yol tarifi ile gidebilirsiniz. Bu güzergahlardan biri Samandıra tarafından, diğer ise minibüs yolu tarafından Maltepe içinden ulaşmayı ön görür.

Kartal D-100 yakınlarından Maltepe Esenkent’e ulaşım

Kartal’dan M4 (Kadıköy-Tavşantepe) metrosuna binin. Esenkent istasyonunda inin ve 2 nolu çıkıştan çıkın. Esenkent’e doğru 750 metre yürüyün (10dk) veya Esenkent minibüsüne binin.

Kartal’dan D-100 üstünde Gebze-Harem minibüslerine binin. Esenkent’te minibüsten inin. Esenkent’e doğru 750 metre yürüyün (10dk) veya Esenkent minibüsüne binin.

D-100 üzerinde bir durakta otobüs bekleyin. 251,16C, 16KH, 17K, 130A, 130Ş veya 500T nolu İETT otobüslerine binin. Esenkent’te otobüsten inin. Esenkent’e doğru 750 metre yürüyün (10dk) veya Esenkent minibüsüne binin.

Kartal merkezden Maltepe Esenkent’e ulaşım

Egemenlik Bulvarı, Oruçreis Sokak, Rahvanlar Caddesl, Kumru Sokak veya Üsküdar Caddesi’nden Kartal-Esenkent minibüsüne binin. Esenkent’te minibüsten inin.

Kartal’da Marmaray trene binin. Maltepe İstasyonunda inip sahil çıkışından çıkın. Tren istasyonunun ilerisinde Maltepe – Esenkent minibüsüne binin.

Egemenlik Bulvarı veya Üsküdar Caddesi’nden Kadıköy-Kartal/Pendik minibüslerine binin. Maltepe Merkez Cami önünde minibüsten inin. Maltepe – Esenkent minibüsüne binin.

Egemenlik Bulvarı, Üsküdar Caddesi, Bağdat caddesi veya Orhangazi caddesi üzerinde otobüs bekleyin. 133N nolu İETT otobüsüne binin. Esenyol durağında otobüsten inin. Maltepe-Esenkent minibüsüne binin.

Uğur Mumcu tarafından Maltepe Esenkent’e ulaşım

Uğur Mumcu’dan Kadıköy minibüsüne veya 16U ya da 21U nolu İETT otobüslerine binin. Esenkent Metro’da minibüsten inin. Maltepe-Esenkent minibüsüne binin.