Mavi Marmara Burgazada – Kınalıada – Bostancı vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Burgazada – Kınalıada – Bostancı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Bostancı ile Burgazada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Bostancı ilçesinden iç hat seferleri ile Burgazada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Bostancı Burgazada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Burgazada – Bostancı hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Bostancı’tan Burgazada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Burgazada’dan Bostancı’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Bostancı – Burgazada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Bostancı
  2. Kınalıada
  3. Burgazada

Mavi Marmara Burgazada – Bostancı vapur seferleri

Mavi Marmara Bostancı – Burgazada vapur seferleri ile Burgazada – Bostancı vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

mavi-marmara-burgazada-bostanci-vapur-seferleri-1
mavi-marmara-burgazada-bostanci-vapur-seferleri-2

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.