Mavi Marmara Büyükada – Kabataş vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Büyükada - Kabataş vapur sefer hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

Mavi Marmara Büyükada – Kabataş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Kabataş ile Büyükada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kabataş ilçesinden iç hat seferleri ile Büyükada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Kabataş Büyükada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Büyükada – Kabataş hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Kabataş’tan Büyükada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Büyükada’dan Kabataş’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Kabataş – Büyükada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kabataş
  2. Büyükada

Mavi Marmara Büyükada – Kabataş vapur seferleri

Mavi Marmara Kabataş – Büyükada vapur seferleri ile Büyükada – Kabataş vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

mavi-marmara-buyukada-kabatas-1
mavi-marmara-buyukada-kabatas-2

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.