Şehir Hatları Adalar – Kabataş vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Adalar – Kabataş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Adalar ile Kabataş arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Adalar ilçesinden iç hat seferleri ile Kabataş iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Adalar Kabataş vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Adalar – Kabataş hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kabataş’tan Büyükada’ya, Kabataş’tan Heybeliada’ya, Kabataş’tan Burgazada’ya, Kabataş’tan Kınalıada’ya, Kabataş’tan Kadıköy’e ve Kabataş’tan Bostancı’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Büyükada’dan Kabataş’a, Heybeliada’dan Kabataş’a, Burgazada’dan Kabataş’a, Kınalıada’dan Kabataş’a, Kadıköy’den Kabataş’a ve Bostancı’dan Kabataş’a seyahat edebilirsiniz.

  1. Kabataş
  2. Eminönü
  3. Kadıköy
  4. Kınalıada
  5. Burgazada
  6. Heybeliada
  7. Büyükada
  8. Bostancı

Şehir Hatları Adalar – Kabataş vapur seferleri

Şehir Hatları Adalar – Kabataş vapur seferleri ile Adalar – Kabataş vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Sefer tablosunda her limandan kalkış saatleri yer alır.

kabatas-adalar-hatti
kabatas-adalar-hatti-2

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Bostancı – Adalar vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 57,94 TL
Öğrenci 28,97 TL
İndirimli 40,55 TL
Adakart Tam 34,74 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.