Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Çengelköy ile Kabataş arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Çengelköy ilçesinden iç hat seferleri ile Kabataş iskelesine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Kabataş Çengelköy vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Çengelköy – Kabataş hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Çengelköy’den Kabataş’a seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Kabataş’tan Çengelköy’e seyahat edebilirsiniz. İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Çengelköy – Kabataş arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Çengelköy
  2. Kabataş

Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur seferleri

Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur seferleri ile Çengelköy – Kabataş vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

cengelkoy-kabatas-hatti

Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Çengelköy – Kabataş vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 23,70 TL
Öğrenci 11,53 TL
İndirimli 16,97 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.