Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferleri 2024

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Şehir Hatları vapurları Kadıköy, Karaköy ve Eminönü arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Kadıköy ilçesinden iç hat seferleri ile Karaköy ile Eminönü iskelelerine gitmek isteyenler için 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 arasında geçerli olacak 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları güncel Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Kadıköy – Karaköy – Eminönü hat bilgileri

Şehir Hatları vapurlarıyla Kadıköy’den Karaköy’e, Kadıköy’den Eminönü’ne ve Karaköy’den Eminönü’ne seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Eminönü’nden Karaköye’e, Karaköy’den Kadıköy’e ve Eminönü’nden Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz.

İBB’ye bağlı Şehir Hatları A.Ş. vapurları ile Kadıköy – Karaköy – Eminönü arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Şehir Hatları vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Kadıköy
  2. Karaköy
  3. Eminönü

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferleri

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferleri ile Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

kadikoy-karakoy-eminonu-hatti

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur hattı bilet fiyatları

Şehir Hatları Kadıköy – Karaköy – Eminönü vapur hattında İstanbulkart kullanarak seyahat edebilirsiniz. Hattın güncel bilet fiyatları ve ücret tarifesi aşağıda yer almaktadır:

Bilet türü Kategori Fiyat
İstanbulkart Tam 24,98 TL
Öğrenci 12,17 TL
İndirimli 17,93 TL

Bu sayfada yer alan bilgiler Şehir Hatları web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Şehir Hatları web sitesinde son kontrol tarihidir.