Turyol Kadıköy (Metro) – Heybeliada vapur seferleri 2024

Turyol Kadıköy (Metro) – Heybeliada vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Kadıköy’den (Metro) kalkan Turyol’a ait vapurlarla Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Heybeliada’ya doğrudan Kadıköy’den kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Turyol 2024 yılı kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’den kalkan Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kadıköy ile Heybeliada arasındaki Turyol vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kadıköy’den hareket eden vapur, Heybeliada’ya gidiyor.

Kadıköy – Heybeliada vapur seferleri

  • Kadıköy
  • Heybeliada

İstanbul Kadıköy’den kalkarak Heybeliada’ya giden Turyol vapurlarının kalkış saatlerini inceleyebilirsiniz. Turyol’a bağlı vapurlarla Kadıköy ile Heybeliada arasında deniz ulaşımı ile seyahat edebilirsiniz.

Kadıköy ile Heybeliada arası vapur bileti tam bilet 80 TL ve öğrenci bileti 75 TL’dir.

turyol kadikoy metro heybeliada

Bu sayfada yer alan bilgiler Turyol web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Turyol web sitesinde son kontrol tarihidir.