Kartal Belediyesi Gezegen Kafe Venüs nerede, nasıl gidilir?

Kartal Belediyesi Gezegen Kafe Venüs hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal Belediyesi Kız Öğrenci Yurdu Mustafa Necati Etüt Merkezi içinde hizmet vermektedir. Konumu, Cumhuriyet Mahallesi Kent Sokak ve Kaside Sokak üzerindedir. Ulaşım için Kartal Caddesi’ndeki İhsan Zakiroğlu Ortaokulu otobüs durağını ve Erzincan Sokak’taki Ilgın Sokak otobüs durağını kullanabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, Kent Sk. No: 19, 34876 Kartal / İstanbul (Harita bağlantısı).

Kartal Caddesi’nden 16S, 131V, 132C, 132N, 132Z, 132ÇK, 134, 134CK, KM21, KM36 İETT otobüsleri ve Kartal – Yakacık, Kartal – Samandıra, Kartal – Atayolu Cad. – Paşaköy, Kartal – Merve Mahallesi, Kartal – Yeditepe Üniversitesi minibüsleri geçer. Erzincan Sokak’tan ise KM32 İETT otobüsü ve Kartal – Hürriyet Mahallesi, Kartal – Akyılmaz Konutları, Kartal – Yayalar Mahallesi minibüsleri geçer.

Kartal Belediyesi’ne bağlı bir sosyal tesistir. Kartal Belediyesi Gezegen Kafe Venüs’te kahvaltı çeşitleri, ızgara çeşitleri, fast food ve aperatif yiyeceklerle içecek çeşitlerini bulabilirsiniz.