Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü nerede, nasıl gidilir?

Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Kartal İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü veya Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Yukarı Mahalle’de hizmet vermektedir.

İlçe tarım müdürlüğü ilçe genelindeki her türlü tarımsal girdi ihtiyacını tespit etmek ve tedarik etmek için tedbirler alan bir kurumdur. Ayrıca ilçe genelinde tarım ile ilgili en önemli yetkili mercidir.

Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne nasıl gidilir?

Adres: Yukarı Mahalle, İmar Sokak, No: 9 Kartal / İstanbul. Telefon numarası: +90 216 306 71 50.

Üsküdar Caddesi üzerindeki Üsküdar Caddesi otobüs durağına 200 metre uzaklıktadır. Duraktan 16, 16A, 17, 133G, 133N, 133T, KM30, KM34 İETT otobüsleri ve caddeden Kartal – Kadıköy, Pendik – Kadıköy, Kartal – Esenkent, Kartal – Esentepe – Soğanlık minibüsleri geçer.

Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne ulaşım

1. Kartal D100 (E-5) altı ulaşım

  • Kartal Merkez: Egemenlik Bulvarı üzerinden Belediye Caddesi’ni bulabilirsiniz. Belediye Caddesi üzerinden gidebilirsiniz. Hemen belediyenin karşısında yer alır.
  • Atalar – Orhantepe: Marmaray ile Atalar’dan trene binip Başak durağında inip 650 metre yürüyerek ulaşabilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Kartal yönüne giden bir minibüs ile gidebilirsiniz.
  • Cevizli – Esentepe: Üsküdar Caddesi’ne yakınsanız Marmaray ile Cevizli’den trene binip Başak durağında inebilirsiniz veya 16A / 17 / 16 İETT otobüsü veya Kartal yönüne giden bir minibüs ile gidebilirsiniz. D-100’e yakınsanız, KM33 / KM34 İETT otobüslerinden birine Anayurt, Toros, Milengaz, Fahri Korutürk, Tecerdağı, Köroğlu veya Denizler Caddesi’nde binerek ulaşabilirsiniz.
  • Topselvi – Yalı – Yunus: KM34 İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. Ayrıca C-78 Topselvi minibüsü ile Kartal’a geçebilirsiniz. Yunus tren istasyonundan trene binip Kartal’da inip 750 metre yürüyerek gidebilirsiniz.

2. Kartal D100 (E-5) üstü ulaşım

  • Uğurmumcu – Gümüşpınar – Yakacıkyeni: 132ÇK / 132S İETT otobüsü ile Kartal merkeze gidip 750 metre yürüyerek gidebilirsini.
  • Hürriyet (Kurfalı) – Cumhuriyet, Yakacık: C-93 Kartal Hürriyet minibüsüne binip Kartal merkezde inebilirsiniz ve 300 metre yürüyerek gidebilirsiniz veya KM32 İETT otobüsüne binip Kartal merkezde inip 600 metre yürüyerek gidebilirsiniz.
  • Soğanlık: Atatürk veya Millet Caddelerinden C-86 Kartal / C-81 Kartal minibüsüne binerek Kartal’a gelip yukarıda bahsedilen Kartal’dan ulaşım yollarını kullanabilirsiniz. Ayrıca 134GK İETT otobüsü ile Kartal’a gidebilirsiniz.