Kavacık Nikah Salonu nerede, nasıl gidilir?

Kavacık Nikah Salonu hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

Beykoz’da yeni evlenecek çiftlerin en özel günlerine tanıklık edecek Beykoz Belediyesi Kavacık Nikah Salonu hizmete açıldı. Beykoz’un Kavacık’ta yapılan yeni nikah salonu ile ilçe sakinleri yepyeni bir salona kavuşmuş oldular.

Beykoz Belediyesi tarafından hazırlanan salonu, toplam 3 bin 36 m2 kapalı alan, 484 koltuk kapasitesi, 1100 m2’lik fuaye alanı, 3 adet takı alanı, 4 gelin odası, 2 fotoğraf çekim stüdyo ile dikkat çekiyor. 3 katlı otoparkı da bulunan nikah salonunda engelliler için asansör de bulunuyor. Ayrıca mescitler ve şadırvan da mevcut.

Kavacık Nikah Salonu’na nasıl gidilir?

Adres: Çubuklu Mahallesi, Vatan Caddesi, No:75, 34820 Beykoz / İstanbul. Telefon numarası: 444 66 61.

Orhan Veli Kanık Caddesi’ndeki Yakut Sokak otobüs durağına 100 metre mesafededir. Duraktan 15ŞN ve 135A İETT otobüsleri geçer.

Ayrıca Kavacık Kavşağı’ndaki Kavacık Köprüsü durağında inip yürüyerek gidebilirsiniz. 500T İETT otobüsü ile inmeniz gereken durak Kavacık Köprüsü’dür.

Kavacık Nikah Salonu’na ulaşım

1. Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla’dan ulaşım: D-100’den 500T İETT otobüsüne binin. Otobüsten Kavacık Köprüsü durağında inin. Buradan yürüyerek gidebilirsiniz. Marmaray ile gitmek isterseniz Ayrılık Çeşmesi durağında inin ve 15BK veya 15TK İETT otobüsleri ile aktarma yapın. Marmaray ile Üsküdar’dan gitmeyin, aktarma yapacak otobüslerin seferleri sık değildir.

2. Kadıköy’den 15BK ve 15TK İETT otobüsleri ile gidebilirsiniz.

3. Üsküdar’dan 15M ve 15E ve 15ŞN İETT otobüsleri ile gidebilirsiniz.

4. Ümraniye’den 15BK İETT otobüsü ile gidebilirsiniz.