MHP Kartal İlçe Başkanlığı nerede, nasıl gidilir?

MHP Kartal İlçe Başkanlığı hangi İETT otobüs geçer, hangi Metro veya Marmaray durakta inmek gerekir gibi akıllı ulaşım bilgileri ile çalışma saatleri ve telefon numarası.

MHP’nin Kartal ilçe teşkilatına ulaşmak için tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. MHP Kartal ilçe teşkilatının yeni hizmet merkezine ulaşmak için gerekli adres ve telefon bilgileri aşağıda sıralanmıştır.

MHP Kartal İlçe Başkanlığı nerede, nasıl gidilir? Burada MHP Kartal İlçe Başkanlığı nerede olduğunu ve nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylece bu rehberi takip ederek MHP Kartal İlçe Başkanlığı ulaşımınız oldukla kolaylaşır ve çok daha çabuk oraya varırsınız.

MHP Kartal İlçe Başkanlığı Nerede?

MHP Kartal İlçe Başkanlığı adresi, telefon numarası, ulaşım için harita bağlantısı gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

MHP Kartal İlçe Başkanlığı Nasıl Gidilir?

Aşağıdaki yol tariflerinden birini kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

  1. Kartal Sahil yolundaki Kartal Sahil durağına 250 metre (16D / 133T / 134YK / 252 / E-9 İETT otobüsü geçer), Savarona Caddesi’ndeki Hükümet Caddesi durağına 250 metre (KM34 İETT otobüsü ve C81 Kartal – Soğanlık minibüsü), Egemenlik Bulvarı’ndaki Egemenlik Bulvarı durağına 100 metre (16 / 16A / 17 / 133G / 133N / KM30 / KM34 İETT otobüsü) uzaklıktadır.
  2. Marmaray Kartal İstasyonuna 550 metre uzaklıktadır. Metro ile Esenkent İstasyonundan KM30 veya KM34’e binerek aktarma yapılabilir.